Київ: Тиждень австрійського кіно з 14 квітня

З 14 квітня у кінотеатрі “Київ” стартує “Тиждень австрійського кіно”. У програмі – п’ять стрічок.

Кафе “Електрик” / Café Elektric

Австрія, 1927
Хронометраж: 91 хв.
Жанр: драма
Режисер: Густав Ушицький
У ролях: Віллі Форст, Марлен Дітріх, Фріц Альберти

Кафе “Електрик” – злачне місце, в якому збирається різношерста публіка: від сутенерів і повій до респектабельних бізнесменів. Тут проводить свої вечори альфонс Фердл. Тут же будівельний магнат Гётлінгер відзначає успішну операцію зі своїм партнером, “відриваючись” з місцевими дівчатами …
Показ супроводжується живим акомпанементом від піаніста Герхарда Грубера.

Красуня / Beautiful Girl

Австрія, 2015
Хронометраж: 85 хв.
Жанр: романтична мелодрама
Режисер: Домінік Гартль
У ролях: Яна МакКіннон, Марлон Бусс, Джакомо Пілотті

Після розлучення батьків 15-річна Шарлотта вперше дізнається, що любов може приносити людям біль. Але потім вона зустрічає двох хлопців – нерозлучних друзів Шульцера і Карло – і виявляє, що любов час від часу буває і хаотичним божевіллям.

Один з нас / Einer von uns

Австрія, 2015
Хронометраж: 86 хв.
Жанр: соціальна драма
У ролях: Домінік Маркус Сінгер, Джек Хофер, Андреас Луст

Величезний супермаркет – єдине місце соціалізації для жителів промислових передмість Австрії. Це місце, де 14-річний непосида Джуліан зустрічає невдаху Марко. Одного разу вночі юнацький максималізм змушує їх вломитися в супермаркет. Коротку мить свободи і куражу призводить до загибелі Джуліана серед полиць з продуктами. Фільм заснований на реальних подіях.

Програма короткого метра ARS ELECTRONICA-2015. Кращі короткометражки з усього світу

Австрія, 2015
Хронометраж: 100 хв.

Колекція короткометражок представляє анімаційні стрічки, відеоарт, кращі документальні та ігрові фільми австрійського фестивалю Ars Electronica 2015 Лінці, який вже 5-й рік є партнером Тижня австрійського кіно в Україні.

Серед сліпих. Екстремальне життя Енді Хольцера / Unter Blinden. Das extreme Leben des Andy Holzer

Хронометраж: 90 хв.
Жанр: документальний фільм
Режисер: Єва Шпрітцхоффер

“Серед сліпих. Екстремальне життя Енді Хольцера” – документальний фільм, заснований на досвіді і історії головних героїв, який досліджує ставлення нашого суспільства до сліпоти. Це подорож у світ, відокремлений від нашого тільки одним органом почуттів. Головному герою Енді Хольцеру 46 років, і він перший незрячий європейський альпініст-професіонал. Інший головний герой – сліпий співак Джордж Нуссбаумер, який представляв Австрію на пісенному конкурсі “Євробачення” в 1996 році. Вони сприймають світ зрячих і сліпих зовсім по-різному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *