День міста Чернівці: як святкуватиме

Протягом 3 – 4 жовтня місто Чернівці відзначає своє історичне День народження в писемних згадках. Цього року Славетним Чернівцям виповниться 607 років.

До дня міста ретельно підготовлена програма заходів, яка опублікована на сторінці Чернівецької ОДА та Чернівецької міської ради.

Почнеться свято в самому серці Чернівців – на Центральній площі, що навпроти ратуші міста та продовжуватиметься в різних куточках міста: вул. О. Кобилянської, Соборній площі, Театральній площі та площі Філармонії.

Окрім розважальної частини, такої, наприклад, як виступ музикальних гуртів, для міста приготовлено ще декілька сюрпризів.

На вулиці О. Кобилянської, всі закохані пари матимуть можливість безкоштовно зареєструвати шлюб в Палаці урочистих подій. Звичайно, свідоцтв буде юридично не дійсним, але приємною згадкою для закоханих. Після чернівчани можуть відправитись у іншу частину міста, скориставшись послугами тролейбусів, адже тільки протягом свята міста, вони будуть курсувати безкоштовно. Ще учасники святкувань з нагоди міста, зможуть зустрітися з Прем’єр-міністром України, Арсенієм Яценюком, який теж завітає до рідного міста з нагоди святкувань.

Вихідні у Чернівцях передбачають бути насиченими та цікавими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *