Готельєри зберуться на “Фестиваль Партнерства”

Готельєри зберуться на "Фестиваль Партнерства"

У п’ятницю, 4 вересня, представників туристичних підприємств та готельно-відпочинкових комплексів Львівщини запрошують на семінар в рамках IV Українсько-Польського “Фестивалю Партнерства”.

У програмі семінару передбачено презентацію нових польських учасників Фестивалю – “Товариства історичних готелів в Польщі”” та оператора проекту велосипедних маршрутів Східної Польщі “Green Velo”. Організатори очікують, що захід стане платформою для обміну досвідом і встановлення довготривалих партнерських відносин в галузі туризму.

Довідка

Протягом 4 – 6 вересня на Львівщині вже вчетверте відбудеться українсько-польський “Фестиваль Партнерства”. Цьогоріч його також буде підсилено ІІІ Конгресом культури Східного партнерства.

“Фестиваль партнерства” сприяє розвитку українсько-польської культурної співпраці, презентує мистецьке життя польських міст та воєводств, a також творче наповнення Львова та Львівської області. Основна мета заходу – звернути увагу жителів Польщі та України на те, що в період соціально-політичних трансформацій особливо важливо підтримувати й зміцнювати добросусідські відносини, обмінюватись ідеями та власним досвідом.

Фестиваль – це також майданчик новий ідей та проектів між владою міста Львова й Львівської області та першими особами польських міст та воєводств, які відвідають Львів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *