Фестиваль винахідників Maker Faire пройде у Києві

14 листопада в Києві відбудеться Maker Faire — фестиваль технологій, винахідливості та креативності. Всі винахідники — від новачків до майстрів — можуть представити праці широкої тематики: від робототехніки до фермерства та ремесел.

Фестиваль винахідників Kyiv Mini Maker Faire є частиною міжнародного проекту Maker Faire, який формує простір для спілкування “мейкерів” — новаторів і винахідників, що створюють щось своїми руками.

Рівень проектів, що виступатимуть на фестивалі, — від початкового (хобі-зони) до високотехнологічного (startup і smart city-зони).

На Kyiv Mini Maker Faire в зоні YouTube учасникам фестивалю розкажуть, як створити свій відеоканал і перетворити його на джерело заробітку. Також на фестивалі можна буде познайомитися з популярними відеоблогерами, зустрітися з представниками кращих українських «How To» каналів і поспостерігати за процесом зйомок.

Тематика фестивалю:

• Робототехніка та мікроконтролери.

• 3D-друк і адитивні технології.

• Моделювання та прототипи.

• Крафт (дерево, метал, папір, труби, макарони, що завгодно).

• Green Energy.

• Механізми.

• Все, що рухається (велосипеди, автомобілі, ракети, зорельоти).

• Щось веселе, що робите лише ви.

Щоб продемонструвати свій винахід на фестивалі Kyiv Mini Maker Faire, потрібно оформити та подати заявку. Дедлайн подання заявок — 14 жовтня. Якщо ви запізнилися, але все ж дуже хочете взяти участь, тоді зв’яжіться з організаторами та поясніть ситуацію.

Для некомерційних винахідників, які займаються розробками просто для свого задоволення, участь у фестивалі безкоштовна. Для комерційних — залежить від домовленості з організаторами.

За словами організатора фестивалю Юрія Власюка, Maker Faire — це середовище, яке допомагає народженню та розвитку підприємництва, що сьогодні дуже важливо для України. “Цей формат дозволяє різним людям, незалежно від рівня їхньої підготовки, спробувати зробити щось своїми руками і продемонструвати це іншим. А тим, хто вже створив продукт, — показати, як вони це зробили”, — кажуть організатори Kyiv Mini Maker Faire.

Фестивалі Maker Faire проводяться по всьому світу. В Києві цей фестиваль пройде вже вдруге.

Коли: 14 листопада 2015 року.

Час роботи: з 11.00 до 19.00

Де: Київ, Національний експоцентр “Україна” (кол. ВДНГ).

Адреса: проспект Академіка Глушкова, 1.

Вартість квитків дивіться на сайті MakerFaire.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *