У Львові стартує фестиваль “Етнолялька”

Фестиваль “Етнолялька” стартує у Львові 24 березня. Тож автори вже надсилають свої сучасні народні доробки бандеролями. Кожен автор – від 3 до 15 ляльок. І так вже шостий рік поспіль – стільки організатори отримують цікаві сюрпризи з цілої України.

“От маємо ляльки з міста Тальянки, Черкаської області, з вулиці Комсомольської. Там, очевидно, ще українізація не пройшла, але надіслала авторка українця та україночку такого іграшкового формату, для діточок. І маємо іграшкову Паску до Великодня”, – розповіла організатор фестивалю “Етнолялька” Ірина Сорокіна.

Адже цьогорічна підтема фестивалю – Пасха та весна. Основні вимоги до художників: мінімально поліестеру та пластмасових китайських оздоб.

Ірина Бердаль-Шевчик готує цілий етно-проект “На перетині ниток”: це світлячок, оснований на символах ляльки-мотанки, павучок, якого навчилася плести в Марії Янко, та аплікація.

“Колись дуже давно, коли я тільки починала робити ляльки-мотанки, перший хрестик, який я побачила особисто, був у Тетяни Фургали. Можна сказати, що вона навчила мене цього”, – розповіла авторка проекту “На перетині ниток” Ірина Бердаль-Шевчик.

На “Етноляльку” традиційно запросять до Палацу мистецтв. Там до 10 квітня можна буде навіть придбати собі етноцяцьку. Вартість найдешевшої – від 35 грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *