А ви чули про Люксембург

Люксембург межує з Францією, Бельгією та Німеччиною і входить до складу Євросоюзу. Це герцогство, яке отримало назву від однойменного замку, навколо якого виросла столиця.

Люксембург всього 2586 км³ загальною площею, більшість території займають пагорби, уздовж кордону герцогства тече річка Мозель. На березі річки жителі вирощують виноград, з якого готуються десятки популярних сортів вин.

У Люксембурзі завжди тепле літо, температура від +14 до +24. Найхолоднішим місяцем вважається січень, коли температура опускається до -3, а в північній частині герцогства навіть до -14 градусів.

Сезон відвідувань в Люксембурзі триває півроку і починається в травні. Місцеві жителі завжди раді туристам, відрізняються ввічливістю і гостинністю. Тут дуже цінується домашній побут і затишок, практично немає нічних клубів і барів.

Любителям позбирати в скарбничку знань культурні спадщини і пам’ятки, точно варто відвідати Міський музей історії Люксембургу. Тут є все про Люксембурзі: і історія країни, і різні цікаві реліквії.

Знаменитий Нотр-Дам з неповторним стилем, замок Еш-Сюр-Альзет – пріоритетні місця, які необхідно в першу чергу відвідати.

Комфортна автобусна екскурсія провезе через всю невелику країну, зупиняючись у всіх пам’ятників і визначних пам’яток.

Теплохід, човен або яхта – ось такий вибір, якщо з’явиться бажання прогулятися річкою Мозель.

Приголомшливі замки і церкви, будиночки і мости велично контрастують серед сучасних будівель, вражаючи різноманітністю стилів. Люксембург припаде до вподоби художникам і любителям спокійного проведення часу, насолоджуючись тишею місць і теплотою поглядів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *