Варіанти роботи в Польщі для жінок без вищої освіти

Робота в Польщі є доволі затребуваною і серед чоловіків, і серед жінок. Це пов’язано із великою кількістю причин, розпочинаючи з більш високих заробітних плат, закінчуючи не дуже суворими вимогами, які висуваються працівникам від роботодавців. Зокрема, жінка від 18 до 35 років з легкістю зможе відшукати роботу в Польщі, навіть без наявності вищої освіти або попереднього досвіду. Але як це зробити правильно і на що можна сміливо розраховувати, доведеться розбиратися окремо.

Які варіанти роботи для жінок без вищою освіти зустрічаються серед вакансій у Польщі?

Безумовно, під час пошуку роботи без кваліфікації та досвіду, не можна очікувати роботи в офісі або престижній організації на високій посаді. Більшість пропозицій по роботі в Польщі для українок без вищої освіти складають вакансії по робочим напрямкам, зокрема в цій державі необхідні:

пакувальниці;
працівниці на виробництво, починаючи від легкої промисловості, закінчуючи меблевими фабриками та обробкою матеріалів;
прибиральниці, покоївки, клінери;
няні, доглядальниці за літніми або хворими дітьми;
офіціантки, бармени та інші співробітниці сфери обслуговування;
кухарі, працівниці для обробки м’яса та курятини;
працівниці на ферми та аграрні площини для догляду за худобою, обробкою рослин, збору ягід, овочів та фруктів.

В середньому один робочий день складає 7-12 годин, в залежності від спеціалізації компанії. При цьому ви матимете 1-2 вихідних на тиждень. В більшості випадків праця оплачується погодинно, що дає можливість регулювати своє навантаження, брати більше або менше змін. Година такої роботи оцінюється у 8-14 злотих. На місяць виходиться приблизно 2-4 тис злотих. Незалежно від спеціалізації із працівником підписується контракт, що дозволяє контролювати виконання своїх прав, а роботодавцю – ваших обов’язків. Крім того, офіційне працевлаштування за польським законом захищає вас від незаконного звільнення. А також захистить від депортації у випадку, якщо у вас виникнуть проблеми або неоднозначні труднощі із роботодавцем.

Житло для жінок без досвіду надається приблизно у 35% вакансій. Частіше за все це гуртожиток або приватний будинок із декількома кімнатами для працівників, загальною ванною кімнатою та кухнею. Рідше роботодавці надають проїзний, але за нього може бути знята додаткова фіксована сума із вашої зарплатні.

Важливо додати, що робота в Польщі для жінок на спеціалізованих порталах – це велика кількість вакансій. Проте перед тим, як обрати одну, уважно вивчіть характеристики праці, рівень зарплати та інші показники, щоб правильно оцінити свої зусилля та працювати у достойних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *