Перше місце у світі за вкладом туризму в економіку посів Париж

Париж

Перше місце у світі за вкладом туризму в економіку посів ПарижПариж посів перше місце у світі за вкладом туризму в економіку у 2022 році. Про це свідчать дані рейтингу неурядового об’єднання “Всесвітня рада з туризму та подорожей” спільно з платіжною системою Visa та аналітичною компанією Oxford Economics.

Під час складання рейтингу оцінювалися серед іншого внесок туризму у ВВП, витрати туристів та створення робочих місць у цій сфері.

Внесок міст в економіку коштом туризму:

  1. Париж – $36 млрд;
  2. Пекін – $33 млрд;
  3. Орландо – $31 млрд;
  4. Шанхай – $29,7 млрд;
  5. Лас-Вегас – $23 млрд.

До десятки увійшли також Нью-Йорк ($21 млрд), Токіо ($17,9 млрд), Мехіко ($16,7 млрд), Лондон ($14,9 млрд) і Гуанчжоу ($13,1 млрд).

COVID-19 вплинув на подорожі та туризм і, зокрема, на великі міста у всьому світі, оскільки країни закрили свої кордони у відповідь на пандемію, нагадують дослідники.

“Коли кордони знову відкрилися, багато туристів змінили поїздки до міст на менші населені місця, як-от прибережні та сільські райони, але останні дослідження WTTC показують, що відпочинок у місті повернувся і стає дедалі популярнішим”, – йдеться в статті.

Автори дослідження зазначають, що до 2032 року лідерами рейтингу стануть китайські міста – перше та друге місця посядуть Пекін і Шанхай, а Париж переміститься на третю сходинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *