Незабутній відпочинок у Франції

Франція – традиційно улюблена країна багатьма українцями, які марять Парижем. Не мине й півроку, як вони знову з’являться на сонячних, мощених бруківкою вуличках Бордо, Ніцци, Марселя, Авініньона, Кассиса, Горда, Екс-ан-Провансу і Арля. Проте, якщо ви також плануєте відвідати Францію, країну, яка входить у Шенгенську зону, тоді пам’ятайте, що у вас має бути віза або закордонний біометричний паспорт. Власне, все це не проблема, якщо ви звернетеся за допомогою на спеціалізований сайт http://visa1.com.ua/ua. Після цього — купуємо квитки і до Франції!

Фанатики гастрономічного і винного туризму попрямують в тихий пасторальний Дром, де в самому серці виноградників кот-дю-рон, в селах, розташованих на відрогах мальовничих скель, все ще зберігаються “артефакти” Старої Франції – кондитерські майстерні, олійні преси, пасіки з унікальним медом, сільські ринки і трюфельні господарства. І все це серед пахучих пагорбів, вкритих лавандою і виноградниками, на яких височіють замки і Середньовічні укріплені поселення.

До речі кажучи, українці, особливо на півдні Франції, вже давно нікого не дивують – французи звикли до мешканців вілл Лазурного берега, а в альпійських областях – до непередбачуваних і гучних візитерів Куршевеля, Мерибеля і Валь д’Ізер. Піддані Макрона навряд чи будуть проти і українських туристів, які приїдуть відзначити Новий рік в Парижі. Проте більшість відвідують столицю Франції не тільки, щоб побачити Ейфелеву вежу і погуляти Єлисейських полях. Останніми роками українці також приїжджають сюди на зимові канікули, щоб всією сім’єю, разом з дітьми, подивитися паризький Діснейленд – кращий дитячий парк в Європі, попити гарячого шоколаду, прогулятися паризькими вулицями і помилуватися розкішно декорованими в переддень Різдва вітринами незліченних бутіків і магазинчиків.

Одним словом, Франція завжди буде в списку відпускних переваг українців, а також у їх серці, яке продовжує трепетно битися в унісон мелодіям пісень Дассена і Адамо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *