Мандрівникам варто знати, що є популярні туристичні локації, де заборонено селфі

популярні туристичні локації, де заборонено селфі

Селфі – це не просто фотографія, вона стала складовою частиною нашого життя та культури. Та, на жаль, дедалі більше людей піддаються ризику заради цієї фотографії. Багато туристів виконують селфі на небезпечних місцях, відверто ігноруючи свою особисту безпеку та здоров’я. Однак, у деяких місцях заборонено робити селфі, аби запобігти травмам та зберегти культурну спадщину. У цій статті ми розглянемо популярні туристичні локації, де заборонено робити селфі.

Тадж Махал, Індія

Тадж Махал – один з найвідоміших туристичних об’єктів в Індії. Цей мавзолей побудований у XVII столітті, і його відвідування є популярним серед туристів. Однак, на території Тадж Махал заборонено робити селфі, щоб запобігти пошкодженню цієї історичної будівлі. У 2018 році, в результаті неправильного виконання селфі, здетонувався заряджений мобільний телефон, який привів до травмування 2 людей.

Махесхвар, Індія

Махесхвар – це місто в індійському штаті Мадх’я-Прадеш, відоме своїми стародавніми храмами та іншими культурними пам’ятками. Тут заборонено робити селфі через безпекові причини. Через те, що деякі відвідувачі створюють небезпеку для себе та інших, намагаючись зробити креативні селфі на дахах будівель.

Пам’ятники Кам’янця-Подільського, Україна

Кам’янець-Подільський – одне з найбільш історичних та культурних міст України. Замок, мури та пам’ятники історії – все це робить його популярним туристичним напрямком. Однак, у місті встановлені знаки з попередженням про заборону робити селфі на мосту та на головній вежі замку. Причина полягає в тому, що багато туристів занадто ризиковано підходять до краю мосту та замку, щоб зробити креативні фотографії, що може призвести до травм та інцидентів.

Меморіал Холокосту, Берлін, Німеччина

Меморіал Холокосту в Берліні – це музейна структура, що вшановує пам’ять жертв нацистського режиму. На території меморіалу заборонено робити селфі, щоб не порушувати спокій цього місця та не відволікати від гідного вшанування пам’яті.

Монастир Макензі, Кіпр

Монастир Макензі – це популярне місце для відпочинку на Кіпрі, зі своїм пляжем та дивовижним видом на море. Але у цьому місці заборонено робити селфі з монахами та на крилах, що можуть пошкодити будь-які храмові святині.

Висновок

Роблячи селфі на небезпечних місцях, туристи ризикують своїм життям та життям інших. Багато культурних та історичних місць нашої планети мають свою велику цінність, тому важливо поважати їх та не порушувати їхніх правил. Якщо ви хочете зберегти спогади про свої подорожі, замість ризикованих селфі, максимально насолодіться красою відвіданих місць.

Крім того, варто зазначити, що багато місць, де заборонено робити селфі, є своєрідними святинями та історичними пам’ятками. На таких місцях можна зустріти:

  • релігійних лідерів;
  • архітектурні шедеври;
  • інші культурні скарби.

Саме тому, крім дотримання правил безпеки та поваги до історичної спадщини, важливо пам’ятати про етику та духовний вимір таких місць.

Наприклад, у Святій Єрусалимській гірній області, єврейський закон забороняє фотографування в деяких частинах міста, включаючи кладовища та синагоги. Також у Індії, заборонено робити фотографії в Храмі Золотого Храму в Амрітсарі, який є одним з найбільш святих місць сікхів. У Камбоджі, заборонено фотографувати біля будь-якої частини стародавнього храму Ангкор Ват, оскільки це вважається неповагою до культурної спадщини.

Щоб уникнути неприємностей та порушення етики, мандрівникам слід пам’ятати про культурні норми та правила поведінки в кожній країні. Це допоможе зберегти спокій та повагу до місцевих жителів, а також зберегти незабутні враження від подорожі. Варто завжди бути уважними та дбайливими, щоб зберегти цінні місця нашої планети для наступних поколінь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *