Свято la Tomatina відзначила Іспанія

Свято la Tomatina відзначила Іспанія

В Іспанії відбулося традиційне свято la Tomatina. Цього року помідорна битва на вулицях міста Буньоль на сході країни пройшла в 70-й раз. Напівоголені іспанці відсвяткували річницю епічним помідоровим боєм, закидавши один одного тоннами томатів.

Кількість червоних ягід на святі цього року стало рекордним – 170 тонн, пише El Pais. У битві взяли участь більше 22 тисяч чоловік. Більшість з учасників – іспанці. Всього, за даними організаторів свята, la Tomatina у свої 70 років зібрала людей 96 національностей.

Свято la Tomatina вважається наймасштабнішою битвою з використанням їжі замість зброї на планеті, відзначає The Local. Саме це свято приманює в Буньоль туристів з Великобританії, Японії, Австралії та Сполучених Штатів.

Організатори рекомендують учасникам свята зім’яти помідор перед кидком – так удар буде не дуже болючим. Також відвідувачам la Tomatina рекомендується приходити на битву в старому одязі і захисних окулярах, щоб їдкий сік від томатів не викликав подразнення слизової оболонки очей.

Варто відзначити, що місцеві жителі можуть брати участь у святі безкоштовно. Іноземці ж повинні придбати квиток за 10 євро. Влада Буньоля витрачають виручені від продажів гроші на погашення боргів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *