Львів: виставка “Митрополит та Маестро”

Львів: виставка "Митрополит та Маестро"

У вівторок, 1 вересня, о 13.00 на площі біля палацу Потоцьких відбудеться презентація інформаційно-тематичної виставки “Митрополит та Маестро”.

На виставці експонуватимуться репродукції творів Олекси Новаківського – портрети Митрополита Андрея Шептицького, зображення собору св. Юра, портрети родини Новаківських, інші твори на духовно-релігійну та національно-патріотичну тематику, а також стаття Іванни Новаківської “Митрополит та Маестро”.

Експозиція дає можливість широкому колу громадськості ознайомитись із ще однією сторінкою діяльності Митрополита Андрея як мецената української культури та мистецтва – його підтримку видатного українського художника Олекси Новаківського та його мистецької школи.

Проект з благословення Високопреосвященного Владики Ігора Возьняка було презентовано 29 липня цього року біля Собору св.Юра в рамках урочистих заходів з відзначення Дня народження Митрополита Андрея Шептицького.

Інформаційно-тематична виставка експонуватиметься у Львівській національній галереї мистецтв ім.Б.Возницького з 1 до 14 вересня цього року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *