Програма лояльності “Турист України”

В Україні запустять Національну програму лояльності “Турист України”. Про це йдеться у Меморандумі, який 31 травня 2017 року підписали Мінекономрозвитку, ПАТ КБ “Приватбанк”, Національна Туристична Організація та Visa International Service Association.

Проект спрямований на покращення умов та якості в’їзного та внутрішнього туризму в Україні, кращого доступу до об’єктів української туристичної інфраструктури, створення системи знижок для постійних мандрівників через застосування сучасних технологій та інноваційних програм.

“Туризм – це понад 10% світового ВВП і 30% експорту послуг у світі, а ще це валютні надходження в Україну і потужний інструмент формування позитивного іміджу нашої країни у світі. Навіть серед українців близько 15 млн є внутрішніми туристами. Вони користуються транспортом, послугами готелів, відвідують ресторани, музеї, пам’ятки культури. Програма “Турист України” створить додаткові вигоди від мандрівок Україною, відтак сприятиме збільшенню кількості туристів та покращить якість їхніх мандрівок», – наголосив Степан Кубів, Перший віце-прем’єр-міністр – Міністр економічного розвитку і торгівлі України.

Програма “Турист України” передбачає широке використання сучасних технологій і цифрових рішень, передбачає спеціальний мобільний додаток для зручності користувачів, а також комплекс маркетингових оф-лайн заходів для мандрівників.

“Завдяки інфраструктурним і технологічним можливостям Приватбанк реалізовує нові унікальні сервіси як для власних клієнтів, так і державного сектору, всього банківського ринку. Сьогодні ми спільно з партнерами створюємо комплексний цифровий майданчик для розвитку туризму та комунікації туристичного бізнесу з мандрівниками, з можливістю он-лайн замовлення та оплати послуг картами будь яких українських банків, – зазначає голова правління Приватбанку Олександр Шлапак. – Завдяки новому виключно он-лайн сервісу, впровадження якого не потребує від держави жодної копійки, туристи зможуть за декілька кликів організувати подорож, отримати інформацію про цікаві заходи, маршрути, визначні пам’ятки, придбати тури і екскурсії, а також автоматично стати учасником національної програми лояльності “Турист України”.

Крім того, програма “Турист України” є кобрендинговим проектом, яка завдяки участі Національної туристичної організації України залучає до проекту інших світових партнерів у сфері туризму та дотичних до нього галузях. Як-то наземні та повітряні перевізники (Міжнародні авіалінії України, Укрзалізниця, Автолюкс, Uber), готельні мережі (Premier Hotels, Intercontinental, Рейкарц), мережеві туроператори і турагенти (JoinUp!, Coral, Поїхали з нами, Агентства гарячих путівок), страхові компанії, мобільні оператори, мережі заправок, ресторани, клуби, пляжі, музеї та інші туристичні локації, магазини і торгові мережі та інших.

“Програма “Турист України” є важливим кроком у напрямку розвитку інфраструктури у регіонах, у тому числі платіжної. Напрям внутрішнього туризму є надзвичайно перспективним для країни в цілому, оскільки саме популярність регіонів серед туристів є запорукою швидких темпів розвитку малого та середнього бізнесу, що в свою чергу має великий потенціал для розвитку національної економіки. Компанія Visa із радістю виступає партнером цього проекту, а також надає сучасні платіжні рішення, аби забезпечити високі темпи розвитку платіжної інфраструктури та сприяти популярності зручних та швидких методів оплати туристичних послуг”, – зазначив Дмитро Крепак, регіональний менеджер Visa в Україні, Грузії та Вірменії.

За рахунок широкого кола залучених до програми учасників та партнерів “Турист України” є додатковим інструментом Народної дипломатії (Public Diplomacy) та передбачає додаткову соціальну функцію патріотичного виховання молоді, поваги до України, розвитку її територій та вдосконалення якості українського національного туристичного продукту.

“Програма “Турист України” є основою для об’єднання людей, консолідації бізнесу навколо національної ідеї – “Подорожуй Україною”! Вона базується на сучасних передових технологіях партнерів програми, які будуть єднати усіх мандрівників України. Учасники програми матимуть додаткові привілеї, знижки та численні пропозиції. Це дозволить збільшити радість і задоволення від мандрівок та гордість від можливості бути туристом України”, – відзначив Андрій Гінкул, директор Асоціації “Національна Туристична Організація України”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *