В Єрусалимі буде відкрита виставка “Світ динозаврів”

Виставка “Світ динозаврів”, організована в Ботанічному саду в Єрусалимі, продовжить роботу до кінця осінніх канікул. На експозиції представлені 46 різних видів динозаврів, у тому числі, суперзавра і тиранозавра у натуральну величину, висотою в 13 метрів.

Виставка “Світ динозаврів” в Ботанічному саду – це вражаюче видовище ссавців, зниклих з поверхні землі мільйони років тому, рухомих, які видають звуки, дорослих і зовсім дитинчат, серед 7000 різних видів рослин, зібраних в цьому особливому місці.

Відразу після входу на виставку відвідувачі потрапляють в чарівний світ динозаврів. Захоплююча пригода запрошує всіх учасників взяти участь в інтерактивній подорожі: рухатися від однієї інсталяції до іншої і виконувати завдання і розгадувати загадки, поділені на три рівні складності для дітей трьох вікових груп. В кінці маршруту серед учасників розігруватимуться призи.

По всій території “Королівства динозаврів” розміщені різні інтерактивні майданчики: демонстрація тривимірних фільмів про виникнення динозаврів, юним відвідувачам буде запропоновано подолати лабіринт динозаврів і прийняти участь у веселому пошуку копалин, а також проявити свої здібності в художніх майстернях.

Виставка призначена для людей будь-якого віку і дозволить відвідувачам насолодитися захоплюючою, цікавою освітньо-пізнавальною програмою і унікальним поєднанням “ожилих” найдавніших тварин, що існували мільйони років тому і дивним рослинним світом, створеним в одному з найбільших ботанічних садів на прекрасній землі Єрусалима.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *