Фестиваль скульптур із побутових відходів 2015

В австралійському Квінсленді влаштували фестиваль скульптур із побутових відходів. На міському пляжі Куррумбін митці з Нової Зеландії, Німеччини, Великобританії та різних куточків Австралії перетворили звичайний непотріб – дроти, нитки, залишки пластику, шматки заліза, дерева та скла – на справжні витвори мистецтва.

Як зазначає засновниця фестивалю пляжних скульптур Наталя Едвардс, у вересні, коли в Австралії настає весна і узбережжя оживає, незвичайні витвори мистецтва стають дуже доречними. Цього року з 11 по 20 вересня на розсуд публіки свої роботи представили 60 художників, а дивовижні скульптури зайняли цілий кілометр пляжу.

Головний приз – 15 тисяч доларів – дістався австралійській майстрині Інгрід Морлі за роботу із волокна, дерева та сталі із філософською назвою “Втрачене і знайдене”.

Дивовижними скульптурами – гігантським драконом, чорним рисаком, реліквіями втраченої Атлантиди – можна завдяки підсвічуванню милуватися навіть уночі. Поруч з експозицією відвідувачі займаються йогою, слухають музику і навіть медитують.

Фестиваль скульптур із побутових відходів, який проводиться у Квінсленді 13 років поспіль, вже став справжнім святом образотворчого мистецтва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *