Взимку в Болгарію!

Хоча літо з нами вже попрощалося, пора подумки готуватися до проведення зими в теплій країні. Де відпочити під час зимових канікул? А чим Болгарія не варіант? І близько, і відносно дешево. Взагалі відпочинок в холодну пору часто асоціюється з гірськолижними розвагами. Так давайте познайомимося з декількома болгарськими курортними зонами, на яких можна здорово відпочити взимку.

Відпочинок взимку в Болгарії: курорт Банско

Взимку багато європейських країн пропонують відпочинок на схилах гір. Наприклад, можна скористатися новорічною туром до Швеції. Однак якщо тур до Швеції на Новий рік вам не подобається, то сміливо вирушайте на всесвітньо відомий курорт Банско. Для початку варто зазначити, що тут гірськолижний сезон один з найтриваліших – починається він у грудні, а закінчується в квітні. Банско розташований на горі Пирин. Крім екстремальних розваг, тут можна провести час, знайомлячись з різними історичними пам’ятками, наприклад, з культовими будівлями.

Відпочинок взимку в Болгарії: курорт Боровець

Ця курортна зона визнана однією з найстаріших в Болгарії. Раніше тут стояли мисливські будиночки, що належали болгарським монахам. Краса місцевих гір просто невимовна, це треба бачити своїми очима. На курорті живуть тільки туристи, тут немає місцевого населення. Навіть обслуговуючий персонал приїжджає на роботу з сусіднього містечка Самоков. Вся територія курортної зони забудована різними готелями і ресторанчиками, які роблять індивідуальний і сімейний відпочинок незабутнім.

Відпочинок взимку в Болгарії: курорт Панічіште

Звичайно, куди ви вирішите поїхати в свої зимові канікули, залежить тільки від вас. З розпростертими обіймами чекають відпочиваючих Батумі, Буенос Айрес і ще багато інших міст. Природно, що відпочинок в Аргентині чи Грузії на Новий рік буде відрізнятися від болгарських розваг. Але все ж гірськолижники зможуть добре відпочити і в Болгарії. На закінчення знайомства з болгарськими курортами давайте зупинимо свою увагу на Панічіште. Ця гірськолижна зона невелика. Однак вона встигла прославитися на всю країну. І причому дали їй популярність не стільки лижні траси, а скільки гарячі джерела в районі містечка Сапарева Баня. І додайте до цього розташоване тут болгарське диво – Рильське озера. Поглянувши на них і на ту панораму, що з ними пов’язана, ще раз переконуєшся в тому, як красива наша планета.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *