Спортивний пейнтбол

Практично з моменту свого винаходу пейнтбол став розглядатися не тільки як розвага, а й як професійний вид спорту. Його важливою особливістю є той факт, що в нього може грати практично будь-яка людина, якій не протипоказано фізичне навантаження. Для досягнення успіхів на цьому терені, звичайно, необхідні регулярні тренування і спеціальна підготовка. Для пейнтболіста позитивними результатами виступають відмінна фізична форма і розвиток логічного мислення. Якщо ж ви розглядаєте пейнтбол як активний відпочинок Львів радить відвідати пейнтбольний клуб, детальну інформацію про який можна почерпнути на його порталі bnbpaintball.com.

Спортивний пейнтбол: особливості організації та проведення

Для проведення пейнтбольного турніру потрібні:

Спортивний майданчик зі штучним або природним покриттям, обгороджений сіткою і заставлений надувними фігурами в якості укриттів. Вони виготовляються з матеріалу, з якого легко видаляється фарба. Укриття розставляються симетричними рядами.

Дві команди з однаковою кількістю учасників. Найчастіше такі змагання проходять у форматі 5х5. Захисний одяг у професійних пейнтболістів зазвичай виконаний в яскравих кольорах на відміну від гравців в тактичний пейнтбол, де використовується переважно камуфляжна амуніція.

Маркери з певною довжиною ствола і швидкістю вильоту куль. У професійних маркерах може розміститися більша кількість кульок, ніж в звичайних.

Час. Як правило, на виконання пейнтбольний місії дається 5-7 хвилин.

Правила гри в пейнтбол: спорт і розвага одночасно

Всім ігровим процесом керує суддя. Саме він вирішує спірні питання. За його свистком починається гра і всі пейнтболісти розбігаються по майданчику і займають позиції за укриттями. Від того, наскільки якісно вони це зроблять, багато в чому залежить кінцевий результат зустрічі. Найбільш вмілі гравці вміють стріляти і вражати живі мішені на бігу.

Найчастіше гра проходить за одним стратегічним сценарієм – вразити всіх суперників і захопити прапор. Досягти головної мети (завоювання прапора), коли хоча б один гравець з команди суперників на полі, дуже складно. Настільки прозаїчний сценарій ведення бою на практиці може перетворитися в захоплююче єдиноборство. Наприклад, всього одному гравцеві вдасться перемогти двох або навіть трьох суперників, гравець з прапором в руках виявиться ураженим кимось зі своєї команди і інші. Варіантів маса, але, як правило, всі турніри з пейнтболу проходять в досить доброзичливій і захоплюючій атмосфері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *