Івано-Франківськ: “В обіймах зелені”

7 – 8 жовтня в міському парку Івано-Франківська відбудеться фестиваль “В обіймах зелені”, де буде чимало майстер-класів з вирощування квітів та рослин, а також конкурси та представлення ландшафтних дизайнів.

Про це на сьогоднішній прес-конфренції в Івано-Франківську розповіли міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків та начальник відділу організації дозвілля “Фонд розвитку міста та рекреації” Зоряна Підхомна.

Фестиваль розпочнеться в міському парку 7 жовтня в 13.00. За словами Зоряни Підхомної, фестиваль буде поділений на три локації, в парку будуть вказівники.

У фестивалі братимуть участь близько 40 компаній.

“Треба наше місто робити зеленим, ми будемо садити в місті нові дерева. Це гарна традиція – садити квіти та створювати гарний ландшафтний дизайн”, – сказав Руслан Марцінків.

На фестивалі буде ярмарка рослин, а також будуть майстер-класи з фігурної стрижки дерев, вирощування кактусів, для дітей – з флористики. Також будуть конкурси з ландшфатного дизайну – дизайнери матимуть свою територію, де створюватимуть свій проект, а мешканці міста матимуть змогу голосувати за кращий. Нагородження переможців відбудеться 8 жовтня.

Франківців розважатимуть музикою різні ансамблі та народні колективи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *