Як зав’язати парео просто і швидко: поради

ака хустка, як парео, має кілька десятків способів того, як можна її зав’язати. Для того щоб ці варіанти у вас вдавалися, необхідно, для початку, вибрати її правильних розмірів. Пам’ятайте, що ширина парео повинна дорівнювати потрійному обсягу ваших стегон, а для більшої кількості варіацій, додайте ще 50 см. Давайте обговоримо самі нескладні, але цікаві способи як зав’язати парео.

Візьміть хустку і оберніть нею спину, протягнувши кінці під руками. Зав’яжіть кінчики тугим вузлом над грудьми, вийде своєрідний сарафан, таким же способом можна зробити спідницю, просто перемістивши вузол на талію.

Для наступного способу вам знадобляться дві хустки. Хочете знати як зав’язати парео правильно, тоді накиньте його під лівим плечем, а кінці виведіть на протилежне плече, де і зав’язуйте їх на вузол. Теж саме робимо з іншою хусткою і протилежним плечем.

Накидають парео на спину, а кінці хустки виводите вперед, після чого зав’язуйте їх на потилиці.

Візьміть один кінець парео і, починаючи спереду, трохи вище грудей, обмотайте хусткою себе два рази, перший кінець повинен залишитися на плечі. Підводите другий кінець зі спини і зав’язуйте основним вузлом.

Порада як зав’язати парео – варіанти: Парео-топ. Візьміть хустку або шарф, заверніть її в довгу, але вузьку смужку. Покладіть симетрично на шию, трохи вище спини. Обидва кінці виводите вперед і покриваєте ними груди, проводячи кінці хустки хрест-навхрест. Зав’яжіть кінці парео на спині. Такий образ дуже сміливий і яскравий, для дівчат, які не бояться привернути до себе увагу.

Оберніть парео навколо спини і зав’яжіть кінці над плечем. Два нижніх кінця тканини зав’яжіть над стегном. За допомогою такого способу виходить грайливий образ, який виглядає ніжкою.

Шаровари. Так, за допомогою таких універсальних хусток, можна навіть штани придумати. Для цього вам знадобляться дві хустки. Одну обертаємо трохи нижче талії, верхні кінці зав’язуємо на протилежному стегні, а нижні кінці – на щиколотці іншої ноги. Точно таким чинимо поводимося і з другою хусткою, тільки вибираємо вже іншу ногу.

Як бачите, існує чимало способів того, як зав’язувати парео. Тут перераховано лише мала частка тих, які існують. Ви можете самі поекспериментувати перед дзеркалом, вигадуючи різні варіації на цю тему. Краще всього використовувати кілька хусток, тоді й наряд вийде більш цікавий і незвичайний.

Що зараз модно?

У даному сезоні обіцяють моду на кислотні кольори – лимонний, салатовий, оранжевий і інші. Також, не менш актуальною обіцяє бути звіряча тематика – леопард, тигр, зебра, змія та інші дикі тварини. Ніколи не виходять з моди морські і пляжні принти.

Для більш ніжних і витончених дам підійдуть модні і романтичні квіти, прозорі однотонні тканини з мінімальною кількістю малюнків. Будь-яка жінка, одягнувши таку легку і напівпрозору тканину, зможе відчути себе сміливо і сексуально, так що пробуйте і експериментуйте, адже літо вже зовсім не за горами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *