“Чілдрен кінофест” покаже безкоштовно кіно

З 27 травня по 5 червня в 17 містах України відбуватимуться покази Чілдрен кінофесту, який представить юним глядачам кращі картини, розраховані на дитячу та юнацьку кіноманську аудиторію.

Переможця кінофоруму буде обрано шляхом голосування глядачів. Відкриється фестиваль прем’єрою франко-бельгійської анімаційної стрічки “Хлопчик-фантом” режисерів Жана-Лупа Фелісьолі та Алена Ганьоля. Послом фестивалю цього року став актор та режисер Ахтем Сейтаблаєв.

“У конкурсній програмі беруть участь сім фільмів, відібраних на Берлінале та амстердамському кінофестивалі Cinekid. Серед них є як анімація, так і художні стрічки різних жанрів.

Чілдрен Кінофест – унікальна можливість для юних глядачів побачити новинки європейського кіно, які навряд потраплять на широкий український екран. Поза конкурсом – ретроспектива легендарної анімаційної студії Aardman та серія пластилінових мультфільмів “Моя країна – Україна”. Покази безкоштовні і будуть доступні за попередньою реєстрацією, яка відкриється 20 травня на сайті фестивалю”, – розповіла Cultprostir Анастасія Сідельник, прес-аташе Артхаус трафік, співорганізаторів фестивалю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *