Чому варто відвідати Норвегію?

Найбільш богатирська країна в світі, земля Північного сяйва, фіордів і льоду – Норвегія. Для туристів ця країна, насамперед, цікава своєю мальовничою природою, полярною екзотикою, дуже смачною кухнею, відмінними гірськолижними курортами і розвиненою туристичною інфраструктурою. Але головне, чим відома Норвегія, – це атмосфера привітності, поваги до кожного гостя і прагнення зробити його відпочинок прекрасним на суворій, але такій чарівній землі. Справжньою гордістю країни є її мальовничі фіорди з крутими берегами і морськими затоками.

Крім того, поїздки в цю країну привабливі тим, що в Норвегії, як і в інших країнах Скандинавії, дуже низький рівень злочинності, тому туристи можуть не переживати за свою безпеку або збереження свого майна. Що стосується спиртного, то в країні негласно діє фінський заборона – як такого сухого закону немає, проте за спиртне доводиться платити чимало. З 2004 року в Норвегії діє заборона на куріння в громадських місцях, яка поширюється на ресторани, бари та інші розважальні заклади.

Офіційної класифікації готелі в Норвегії не мають, тому рівень їх зірковості у туроператорів дуже умовний. Як і в сусідніх містах, номерний фонд готелів у справному стані, а сервіс на добротному європейському рівні. Вирушаючи в Норвегію, обов’язково скуштуйте смачні страви національної кухні – копченого або смаженого лосося “лаки”, копчену і сушену тріску, креветок, козячий сир, м’ясо кита.

Ваша поїздка до Норвегії стане чудовою подорожжю, тому обов’язково відвідайте кілька з численних екскурсій, а саме – зробіть круїз уздовж узбережжя Норвегії “Норвегія в мініатюрі”, сходіть на оглядову екскурсію в Осло, круїз по Ослофьорду, Гранд-Тур по Осло, екскурсія в Берген. Вартість поїздок буде залежати від кількості осіб і орієнтовно обійдеться в 20-70 євро з людини.

Магазини в Норвегії, як правило, сильно відрізняються в залежності від району. У великих містах є універмаги, великі магазини, які працюють з 9-00 до 17-00, а у вихідні до 16-00. Супермаркети і торгові доми відкриті допізна, невеликі приватні магазини та кіоски працюють до 23-00. Влітку в Норвегії стартує сезон розпродажів, знижки на яких досягають 70%. Якщо у вас є можливість, то обов’язково відвідайте цю чудову країну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *