Де знаходяться Сейшельські острови

Кожен міжнародний турист знає про Сейшельські острови, адже сюди всі мріють потрапити. Пов’язано це з особливістю даних місць – первозданною красою, найгарнішою природою і комфортною самотою.

Досить просто розібратися в тому, де знаходяться Сейшельські острови на карті, варто лише хоч трохи представляти нашу Земну кулю. Цей рай знаходиться на відстані близько 1500 кілометрів від берегів Східної Африки в Індійському океані біля самого екватора, відступивши від нього на південь лише кілька градусів.

В окрузі є такі географічні об’єкти, про які знають майже всі:

Маврикій;

Мадагаскар;

Мальдіви;

Реюньюн;

Коморські острови.

Сама країна має назву Республіка Сейшельські острови, у складі якої цих самих островів більше 100 штук, при цьому населеними є невелика їхня кількість – 33. Унікальність даного земного куточка на цьому лише починається. Так, єдиним містом є Вікторія – найменша у світі столиця, яка перебуває на Мае – найбільшому з островів Сейшел. Тут же побудований міжнародний аеропорт.

Де знаходяться Сейшельські острови на мапі

Відомими і значними за розмірами називають і такі острови:

Ла-Діг;

Силует;

Праслен.

Коли вивчаєш, де знаходяться Сейшельські острови на карті, можна побачити, що всі ділянки суші можуть мати 2 природи:

гранітні;

коралові.

Ті острова, де живуть люди, відносяться в основному до першого типу. На таких ділянках присутні навіть ліси з пальмами і папоротями. А ось острівці другого типу складають атоли, їхня висота невелика і рослинність убога, оскільки волога погано утримується у вапняку.

І все ж, більшості, із загальних 455 квадратних кілометрів, притаманна багата і чудова за видами флора, що гармонійно поєднується з дивовижними пейзажами. Відомі острова і величезною безліччю птахів, які тут жили і видозмінювалися незалежно від зовнішніх екосистем. Особливим представником пернатих є фрегат, що має триметровий розмах крил, він же може залишатися в стані польоту цілий тиждень.

Пташиний острів – один з Сейшельських островів на карті. Крім того це – місце в Східній Африці, куди злітаються перелітні пташки з багатьох земних куточків, тому їхня чисельність тут рекордна.

Ще відпочинок на Сейшельських островах запам’ятається величезними черепахами, які в окремих випадках можуть мати вагу більше 200 кілограм.

А дізнався весь європейський світ вперше про ці дивовижних краї в XVI столітті, коли португальці щосили борознили океани навколо Африки в пошуках заповітного шляху до Індії. Хоча й раніше сюди ступала людська нога, про що стало відомо завдяки могилам і наскальним малюнкам, які належить арабським морякам, залишили їх десь в XX столітті.

Офіційно на карти дані острова почали наноситися командою Васко да Гами, яка пропливала тут в 1502 році. Головний зараз острів Мае тоді отримав назву Ілля Гана, а Амірантські острови називалися Адміральськими.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *