Шокери проти пасажирів – стюардес озброєли

Південнокорейська авіакомпанія Korean Air дозволила своїм бортпровідникам вільно використовувати електрошокери для заспокоєння буйних пасажирівn.

Співробітникам Korean Air і раніше видавали електрошокери, але ті їх не застосовували проти буйних пасажирів, адже правилами дозволялося вдаватися до подібних засобів лише в разі реальної загрози життю екіпажу і пасажирам літака.

Тепер ці правила розширені. Персонал авіакомпанії зможе застосовувати електрошокери на випадок будь-яких спроб агресивних пасажирів застосувати силу. Також бортпровідників відправлять на курси, де навчать поводитися з шокерами.

На таке рішення компанія пішла після інциденту, що стався минулого тижня в літаку, що прямував з Ханоя до Сеула. Один з пасажирів почав нападати на інших, після чого його скрутив американський співак Річард Макс, що летів цим рейсом.

Пасажира після приземлення передали правоохоронним органам. Але на цьому історія не закінчилася. Макс написав у себе в соцмережах, що співробітники Korean Air були занадто погано екіпіровані і навчені для того, щоб впоратися без його допомоги.

За даними корейської влади, кількість правопорушень, що фіксується щорічно в літаках південнокорейських авіакомпаній, за останні кілька років зросла більш ніж удвічі: з 191 у 2012 році до 460 в 2015-му.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *