Фестиваль Параджанова у Львові

Фест імені відомого кінорежисера другий рік поспіль організовуватимуть на Левандівці. Львів’ян запрошують відвідати різноманітні мистецькі заходи, які триватимуть з 20-го по 27-ме серпня, інформують у прес-службі ЛМР.

За словами організаторів, над програмою працювали протягом всього року. Епіцентром фестивалю стануть культурно-мистецький центр “Супутник” та Левандівський парк. Тут також діятиме міжнародна резиденція “Тінь свободи”, до якої увійдуть проекти не лише українських, а й польських, грузинських та білоруських митців.

“У часі фестивалю на Левандівку приїдуть 10 митців з п’яти країн світу. Усі вони представники сучасного мистецтва. Буде чимало проектів, де ми залучатимемо громаду Левандівки, а також багато заходів для дітей. Окрім цього, цьогоріч маємо кінопрограму”, — розповіла координатор фестивалю Ірина Рибко.

Усі жанри сучасного мистецтва можна буде побачити на Фестивалі Параджанова: від перформансу та відеоарту до аудіовізуальної інсталяції та хепенінгу.

Гостей фесту дивуватимуть насиченою програмою майстер-класів (з колажу, вокалу, театрального мистецтва, декупажу і навіть циркового мистецтва).

Окрім цього, з 20-го по 25-те серпня тут триватиме проект для молоді Parajanov Exchange.

24-го серпня у Левандівському парку дадуть великий концертз хедлайнерами “Sisters Voice”, “Lemko Blue Grass Band” та “Гуцул Каліпсо”.

До того ж, у рамках фесту повторно організують “Ніч театру”, а на Левандівці виступлять дев’ять альтернативних українських театрів. Співтворець мистецького об’єднання “Дзиґа”, автор виставок та творець мистецьких перформансів Влодко Кауфман втілюватиме на фестивалі проект публічного лекторію.

За словами культурної менеджерки, секретаря депутатської комісії з питань культури, молодіжної політики та спорту Юлії Хомчин, на час фестивалю у Левандівському парку у якості оглядової атракції, прив’язаної на відстані півтори сотні метрів, функціонуватиме повітряна куля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *