Як вибрати парфуми

Чи знаєте ви людину, у якої не було б улюбленого парфуму, який може жити без них? Правильно, таких немає. Неважливо чоловік ви чи жінка, ви завжди хочете, щоб від вас йшов лише приємний аромат.

Як можна говорити про завершеність образу, коли не внесений головний нюанс – немає аромату? Саме парфум є завершальним, непомітним, але дуже важливим і невід’ємним штрихом завершеності будь-якого образу. Саме тому радимо пам’ятати, що якісні парфуми Ів Сен Лоран в Україні можна вигідно придбати відвідавши сайт notino.ua.

У цій статті ми розберемося з тим, як вибрати парфуми. Вибір духів дуже важливе та складне питання, об’єктивного судження про те, що краще, а що гірше – немає, адже всі висловлювання абсолютно індивідуальні і це не дивно, адже ще немає такої речі, яка підійде абсолютно всім.

До того ж вибір ускладнюється так як складно відразу дізнатися, який аромат вам підійдемо і чи не викличе він алергію, як наприклад, в косметиці, там досить визначитися з типом шкіри.

Всі ми індивідуальні і не прості, у всіх свої уподобання, смаки і на свій погляд ідеальний аромат. При виборі завжди враховуйте те, як ви сприймаєте конкретний аромат, який бажаєте придбати.

Як би це не було дивно, але навіть в такому складному і багатосторонньому питанні можна виділи основні правила, нехай вони трохи абстрактні і не максимально описують кожен випадок, але все ж майже всі вони допоможуть.

Перше правило

Аромат – це все! Не можна розпочати дня не скориставшись парфумами. Звикайте самі і привчайте ваших близьких, друзів і знайомих, що ви – прекрасна молода квітка з ніжним і ненав’язливим ароматом. Це завжди допомагає розвинути впевненість в собі, зрозуміти, що ви прекрасні і сексуальні.

Коли підійдете до вибору парфумів, то визначте час їхнього застосування. Це означає, що якщо ви будете його використовувати з самого ранку, то беріть максимально легкий аромат, без нав’язливих компонентів.

Друге правило

Постійно шукайте нові варіанти, однак це не означає, що їх відразу ж необхідно купувати. Потрібно:

– дивитися;
– порівнювати;
– пробувати в тестері;
– переспати з вподобаним ароматом.

Після всього цього, лише через деякий час, якщо ваш організм не відкине його, можна купити цей парфум. Розділіть аромати – для роботи, відпочинку, корпоративу і просто прогулянки. Ви повинні завжди пахнути по-різному, будьте неповторні. Не упускайте і те, що при покупці духів потрібно враховувати пору року і погоду, коли ви будете їх використовувати. Фруктові аромати використовувати краще влітку, а для зими – більше підходять більш теплі аромати, які мають не настільки яскраво виражену ароматну гаму.

Коли вибираєте парфуми, то зверніть увагу на темперамент людини, адже він може сказати багато про що. Наприклад, спортивним людям більше до душі легкі, повітряні фруктові, навіть швидше цитрусові аромати. Жінки-прагматики більше воліють деревні і квіткові духи. Жінки, які дуже цікавляться модою, найчастіше зупиняють свій вибір на пудрових парфумах.

Як на мене, так жінки дуже примхливі при виборі парфуму, але чоловіки навіть жінок перевершили. Не всякому чоловікові може сподобатися те, що по його темпераменту просто зобов’язано підійти. Тому, найкращим варіантом є вибір парфуму за допомогою того чоловіка, якому він призначається.

Третє правило

У ньому говориться про те, що підтвердження того, чи правильно обраний або підібраний аромат, може сказати тільки шкіра, на якій зроблена проба духами. Величезний вплив на те, який парфум ви виберете, надає ваш індивідуальний запах. Якщо ваш запах не зійдеться з запахом парфумів, то весь приємний аромат зіпсується.

Після нанесення на шкіру проби почекайте трохи, хай аромат трохи вивітриться, вбереться, а потім оцінюйте. Чим довше ви почекаєте, тим більш точну оцінку ви зможете дати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *