Європейський тиждень мобільності у Львові. ВІДЕО

“Зі 16 по 22 вересня у Львові вже традиційно відбудеться Європейський тиждень мобільності (ЄТМ). Подія проходить щорічно у більш ніж 2000 міст Європи та покликана заохотити європейські міста впроваджувати та пропагувати сталий (“зелений”) транспорт”, – повідомили в прес-службі міської ради, де також розповіли:

“Цьогорічна кампанія пройде зі змінами: ініціативи “Європейський тиждень мобільності” та “Зробіть правильний мікс” об’єднують зусилля, аби разом ще більше сприяти розвитку сталої міської мобільності. Кожен Європейський тиждень мобільності зосереджується на конкретній темі, пов’язаній зі сталою мобільністю.

Цьогорічна тема – мультимодальність – закликає людей задуматись над різноманіттям доступних способів пересування та обрати найоптимальніший. Організатори зазначили:

“Усі подорожі різні. Та чи не занадто часто ми покладаємося на один і той самий спосіб пересування, незалежно від того, чи є він найкращим для досягнення мети? Не задумуючись, ми сідаємо за кермо наших автомобілів, хоча велосипед чи громадський транспорт могли б бути доцільнішим вибором.

Однією з причин такої поведінки може бути те, що власне авто здається нам найбільш універсальним способом пересування з усіх доступних. Для багатьох із нас наше авто – це єдиний вид транспорту “від дверей до дверей”, що може повністю задовольнити всі наші дорожні потреби.

Однак при ретельнішому розгляді стає очевидно, що така думка є хибною. Тільки поєднання різних способів пересування може створити той бездоганний транспорт, який допоможе оминути затори та уникнути залежності від машин.

Обираючи спосіб пересування розумно, ми зменшуємо наші витрати, покращуємо стан здоров’я та допомагаємо довкіллю. Обираючи, змінюючи та поєднуючи, ми можемо значно підвищити якість наших щоденних подорожей”.

Програма ЄТМ у Львові:

16 вересня – вуличний лекторій ЄТМ (середа, четвер – о 19:00; понеділок-неділя – о 17:00. Музей ідей на вулиці Валовій, 18а

16 вересня – показ фільму “Вело проти Авто”. Львівський палац мистецтва, вул. Коперника, 17

17 вересня – велосипедом на роботу, сніданок на площі Ринок біля фонтану Нептуна о 8 ранку

18 вересня – День ПАРКування з 12:00 до 20:00 на вулиці Чайковського, облаштування громадського простору замість паркомісць.

19-20 вересня – поїздки містом на велосипеді. Збір – о 15:00 на площі Ринок біля фонтану Нептуна. Реєстрація – на сайті: http://mobility.lviv.ua/.

19 вересня – флешмоб “Простір для 50 осіб” об 11:00 на вулиці Вернадського (біля автовокзалу), перегони на велосипедах “Drag Racing Lviv 2015” з 19:30 до 22:30 на вулиці Княгині Ольги, (підйом між вулицями Горбачевського та Котка)

20 вересня – навчання їзди на велосипеді о 12:00. Стрийський парк, алея перед кінотеатром Львів. “Дитячі велозабави” – о 13:00 в парку імені Івана Франка (поблизу пам’ятника І.Франку)

22 вересня – нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець року” о 14:00.

Велопробіг вулицями міста в межах “Дня без автомобіля”. Збір о 19:00 біля пам’ятника Івана Франка. Детальніша інформація – на сайті: http://mobility.lviv.ua”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *