На розвиток туризму Київ спрямує 219 млн

Депутати Київської міської ради затвердили цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Згідно з документом, загальний обсяг коштів, необхідних для реалізації програми, становить 219 мільйонів гривень. З них гроші міського бюджету – 199,5 мільйона інші 19,5 мільйона гривень – кошти інших джерел.

“Протягом трьох наступних років ми будемо працювати над підвищенням конкурентоспроможності туристичного сектора столиці, а саме поліпшенням рівня якості послуг, що надаються туристам. Також робимо акцент на просуванні іміджу столиці України як безпечного міста з хорошим сервісом і низькими цінами на відпочинок і харчування. Ми бачимо розвиток Києва як туристичного хабу”, – зазначив начальник управління туризму та промоцій Антон Тараненко.

Згідно з даними управління туризму, торік Київ відвідало 1,6 мільйона іноземних туристів. Цього року – вже 1,8 мільйона. Йдеться як про внутрішніх гостей, так і гостей з-за кордону.

З огляду на тенденцію щодо збільшення туристичних потоків та системне виконання заходів Міської цільової програми розвитку туризму, в Київраді очікують, що українську столицю вже в 2019 році відвідають 5 мільйонів туристів (як внутрішніх, так і іноземних), в 2020-му – 5,5 мільйона, в 2021-му – 6 мільйонів туристів.

Згідно з розрахунками, поданими в програмі, бюджет міста Києва в 2021 році отримає понад 33 млн грн туристичного збору. Це перевищує показник 2016 року в 1,8 рази.

Зараз, за ​​даними досліджень, кожен іноземець в Києві витрачає в середньому 3200 гривень (100 євро) в день. Внутрішній турист – 700 гривень.

Міську цільову програму розвитку туризму Києва на 2019-2021 роки підтримали 69 депутатів, додали в Київраді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *