В Польщі великий аеропорт побудує Китай

Китай зацікавлений у будівництві в центральній частині Польщі аеропорту, який зможе обслуговувати кілька десятків мільйонів пасажирів, повідомив глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський.

“Китайці зацікавлені в будівництві в центральній частині Польщі аеропорту, який зможе обслуговувати кілька десятків мільйонів пасажирів. Вони в змозі реалізувати завдання протягом 2-3 років”, – сказав міністр закордонних справ Польщі Вітольд Ващиковський після завершення 4-денного візиту до Пекіна, передає Радіо Польща.

За словами глави польської дипломатії, попередні домовленості з китайськими інвесторами вже досягнуті.

“Аеропорт повинен з’єднуватися в великими польськими містами швидкісною залізницею. Ми б хотіли, щоб компанії, які побудували велику інфраструктуру в Піднебесній, допомогли нам створити подібну в Польщі”, – сказав він.

Під час зустрічі міністра Ващиковського з владою Китаю особливу увагу було приділено запропонованої президентом Польщі Анджеєм Дудою геополітичної стратегії розвитку регіону Адріатика – Балтика – Чорне море. Для Пекіна дуже важлива інтеграція країн Центрально-Східної Європи, оскільки це дозволить їм реалізувати в регіоні великі інфраструктурні проекти. Зокрема, Via Carpatia – лінія автострад і швидкісної залізниці, яка з’єднає Балтійське і Чорне моря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *