Хороші вхідні двері

Вхідні двері: кілька порад

У даній статті ми розглянемо основні види вхідних дверей, розберемо плюси і мінуси тієї чи іншої моделі і дамо слушні поради щодо вибору цієї невід’ємної частини будь-якої квартири. У той же час я зауважу, що особисто для себе вигідно придбати якісні вхідні двері для приватного будинку мені вдалося онлайн на кращому, як на мій погляд, спеціалізованому порталу, деталі про який ви можете дізнатися перейшовши за посиланням http://вхідні.s-dveri.com.ua/.

Якими ж характеристиками повинна володіти вхідні двері?

Двері повинні володіти всіма необхідними захисними функціями. Будь-які двері повинні бути в змозі протистояти фізичній силі, інтелектуальному злому і, в деяких випадках, протистояти нестандартному впливу (наприклад, бути броньованими або протипожежними).

Протистояти зовнішньому середовищі. Володіти звукоізоляцією і теплоізоляцією.

Мати прийнятний зовнішній вигляд і поєднуватися з дизайном квартири.

Також продавець повинен надати і виконувати всі необхідні гарантії.

Захисні властивості дверей:

не варто економити на замках, якщо ви не хочете ризикувати і бажаєте протистояти несанкціонованого проникнення;
бажано поставити два замки. Ще краще, якщо ці замки будуть різними, наприклад сувальдний і циліндровий. Такі двері розкрити буде набагато проблематичніше;
рекомендуємо також встановити на замки спеціальну додатковий захист (броненакладки і бронепластини).
незважаючи на всі ці заходи, варто пам’ятати, що відкрити можна будь-який замок. Так що, якщо ви вважаєте, що ваша квартира схильна до проникнення зловмисників, встановіть сигналізацію.

Теплоізоляція та звукоізоляція двері

В даний час 9 з 10-ти вхідних дверей житлових приміщень є сталевими. Раніше сталеві двері сильно поступалися дерев’яним за своїми тепло- і звукоізоляційними характеристикам, так як дерево – матеріал більш пластичний і краще піддається підгонці, відповідно менше щілин і двері щільно прилягають до коробки. На той час домогтися таких же параметрів від залізних дверей можна було тільки істотно збільшивши фінансові витрати. Багато хто пам’ятає, що в 2000-х практично у всіх стояло 2 двері – дерев’яна і сталева.

В даний час, це не потрібно і за прийнятну ціну можна встановити сталеві двері, які володіють всіма необхідними характеристиками дерев’яних дверей і при цьому можуть похвастатися більшою міцністю і вогнетривкістю. Крім того, хороші дерев’яні двері коштують не дешевше, ніж сталеві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *