Корейці збудують швидкісну лінію залізниці у Польщі

Корейці збудують швидкісну лінію залізниці у Польщі

Корея братиме участь у будівництві лінії швидкісної залізниці між Катовіце та польсько-чеським кордоном. Також в рамках інвестиції триває проектування 140-кілометрової ділянки Варшава-Лодзь і 200-кілометрової між Лодзем та Вроцлавом.

Південнокорейський консорціум підписав контракт із Centralny Port Komunikacyjny на проектування лінії високошвидкісної залізниці. Цей 70-кілометровий відрізок є частиною залізничного маршруту Катовіце – Острава.

У Польщі прокладуть нові залізничні лінії. Які міста сполучатимуть?

Майбутня швидкісна залізнична ділянка є важливим елементом транс’європейської транспортної мережі ЄС (TEN-T). Вона з’єднує Катовіце, Варшаву та Краків з Брно, Прагою, Братиславою, Віднем і Будапештом.

Тендер на проектування лінії виграв консорціум з двох компаній. Перша з них — це державна компанія Korea National Railway (KNR) та Dohwa Engineering – інженерно-будівельна компанія з Південної Кореї, на рахунку якої понад 7 тис. проектів на національному та міжнародному рівнях. Вартість контракту становить 134 млн злотих.

Завдяки новій залізничній лінії, Верхня Сілезія стане важливим транспортним вузлом в регіоні Трьох морів. Польська ділянка передбачатиме рух поїздів зі швидкістю до 250 км/год.

У рамках інвестицій збудують також близько 2 тис. нових ліній, включаючи високошвидкісну залізницю. Компанія вже вибрала п’ять варіантів для інвесторів – окрім маршруту Катовіце – Острава, це ділянки Варшава – Лодзь, Лодзь – Вроцлав, Лентовня – Жешув, а з травня також Сєрадз – Познань.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *