Київ: “Дикий Travel” фестиваль для мандрівників

У столиці на цих вихідних відбудеться фестиваль “Дикий Travel”, присвячений “диким” подорожам.

“Два дні ми присвятимо цілковитому зануренню у світ істинних подорожей, коли дорога стає шляхом до себе справжнього, нові країни – можливістю позбавитись власних кордонів, і кожен день як щастя просто жити”, – розповіла організатор фестивалю Олена Весняна.

Вона також пояснила, чому саме “дикий”: “Наші спікери поділяться неймовірними історіями: як вони жили в лісах і спали в землянках, йшли тисячі кілометрів наодинці з собою, розкажуть про свій досвід паломництва та подорожей з особливим сенсом. Це історії для тих, хто вміє слухати”.

На гостей чекають 40 спікерів з розповідями про усамітнені мандри, extreme-подорожі та паломництво; презентація особливих книг та фільмів для натхнення; фотопроект “Дикість у кожному”; дитяча зона з різними майстер-класами. На заході також буде можливість придбати речі, які стануть незамінними у подорожах.

‪Подія відбудеться 30 та 31 січня, у просторі “Izone” (вул. Набережно-Лугова, 8). Вхід платний: 50 гривень за один день, або 80 – за два дні. Квитки можна придбати на місці. Для дітей до 12 років – вхід безкоштовний.

“Дикий Travel” – це продовження фестивалю “Travel Fest”, який відбувся минулого року і зібрав близько 9 000 гостей всього за два дні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *