Майбутнє продаж автозапчастин

Обсяги продажів через інтернет ростуть щодня. Про це свідчать цифри статистики. Ще відносно недавно було важко собі уявити, як можна купувати товари онлайн, а сьогодні цим нікого не здивувати.

Зростання інтересу покупців до онлайн-покупок спричинив масове відкриття інтернет-магазинів, з’явилися сторінки в соціальних мережах, стали створюватися і електронні торгові майданчики, які ще називають маркетплейсами.

Швидкий розвиток електронної комерції в Україні дозволяє виділитися лідерам в сфері онлайн-продажів. Одним з таких вважається торговий майданчик Avto.Pro, що пропонує автолюбителям всілякі деталі для автомобілів.

Маркетплейс – нове слово в продажах

Торговий майданчик https://avtopro.ua був створен як ресурс вузької спеціалізації, використовуючи багатий досвід продавців автозапчастин та знання програмістів, завдяки чому з’явився оптимальний продає інструмент – електронний каталог. В даний час ресурс є безперечним лідером в електронній торгівлі автомобільними деталями.

Одним із завдань майданчика сьогодні є допомагати іншим учасникам ринку продаж, щоб ті змогли орієнтуватися саме на просування товарів і обслуговування клієнтів. Завдання маркетингу в разі участі в електронному каталозі стають другорядними, що дозволяє оптимізувати бізнес і витрати.

Об’єднання учасників ринку автомобільних комплектуючих та інших видів бізнесу безпосередньо з ним пов’язаних, дозволяють кожному учаснику отримувати позитивні результати. Об’єднати в єдиному інформаційному просторі можливо:

Компанії, що продають автозапчастини;
Страховиків і експертизу;
Станції техобслуговування і розбирання;
Програмне забезпечення;
Банки;
Доставку.

Взаємодія учасників платформи дозволить кожному з них отримувати позитивні результати від співпраці.

Функціональні особливості маркетплейсів

Сьогодні маркетплейс є місцем, де його учасники можуть зустрічатися і укладати вигідні угоди і збільшувати прибуток. Оскільки процес пошуку в рамках єдиної системи автоматизований, то відпадає необхідність писати листи один одному, шукати партнерів і вести переговори, що забирає багато часу. Нова система дозволяє отримувати користь всім учасникам ринку.

Щодо представників сфери продажу автозапчастин можна сказати, що використання платформи дає можливість систематизувати інформацію щодо деталей, з урахуванням сумісності окремих компонентів з марками автомобілів. Платформа робить це самостійно, і це дуже зручно для такого товару як автозапчастини, так як дозволяє економити гроші і час.

Продавці отримують можливість зосередити свої зусилля виключно на продажах і відносинах з клієнтами і не витрачати його на пошук баз даних. Покупці приходять з майданчика вже підготовленими і знають, що саме їм потрібно, тому продавець може робити замовлення без зайвого клопоту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *