Луцьк: Фестиваль документального кіно

На Волинь мандрує XIV Міжнародний фестиваль “Docudays UA”.

У Луцьку із 24 листопада по 8 грудня 2017 року відбуватиметься вже ХІV Мандрівний Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини “Docudays UA”. На Волині кінопокази відбуватимуться вдев’яте.

Головна тема цьогорічного фестивалю – “Чотири градуси”. Вона присвячена проблемі зміни клімату й захисту довкілля. Екологи прогнозують: до кінця сторіччя саме на стільки підніметься середня температура на Землі, що спровокує природні катаклізми на планеті.

Під час фестивалю говоритимуть про глобальну торгівлю китами, дельфінами й моржами – бізнес, сповнений жорстокості та корупції, про що розповідає фільм “Народжені бути вільними” (режисерка Ґаяне Петросян).

Це відважне викривальне дослідження від журналісток-дайверок отримало приз глядацьких симпатій на Docudays UA-2017. У фільмі “Природа мого серця” (режисер Яаакко Рууска) ми подамося в подорож до лісів Фінляндії та зустрінемо людей, які живуть у єднанні з дикою природою.

Також фестиваль пропонує відвідувачам стати каталізаторами змін і долучитися до екологічного фотопроекту в Instagram #ecooko.

Окрім екологічної тематики, фільми цьогорічного Мандрівного фестивалю “Docudays UA” порушують інші важливі теми, які стосуються питань прав людини, людської гідності, моралі, права бути вільними і щасливими.

Покази відбуватимуться на відкритих майданчиках, у бібліотеках і навчальних закладах.

Офіційне відкриття фестивалю – 24 листопада о 18:00 год. у Палаці культури міста Луцька. Фестиваль аполітичний і некомерційний.

Вхід на кіноперегляди та заходи фестивалю вільний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *