Мемуари принца Гаррі найчастіше викидають туристи у Європі

Мемуари принца Гаррі

Книжку принца Гаррі «Запасний» найчастіше викидають туристи у готелях. Про це повідомляє Daily Mail з посиланням на слова туроператорів.

За словами співробітників готелів, книжки залишали біля басейнів, у номерах, а покоївки навіть знаходили їх у сміттєвих баках. Така тенденція була помічена у всій Європі та за її межами, зокрема в Іспанії, Греції та Туреччині.

Один з туроператорів заявив, що цього літа вони отримали понад 100 екземплярів книги, яку туристи залишали або викидали у готелі.

“Ми ніколи не бачили нічого подібного. Бюро знахідок на наших найпопулярніших курортах переповнені копіями книжки “Запасний”. Спочатку ми подумали, що це кумедно, але за останні кілька місяців кілька інших готелів надіслали книжки назад”, – заявила директор по роботі з клієнтами туроператора On The Beach Зої Гарріс.

Спікерка також уточнила, що всі отримані копії книги планують надалі роздавати безоплатно.

Раніше принц Гаррі Герцог Сассекський розповів, що має проблеми з психічним здоров’ям та завжди почувався «не таким, як решта членів його родини».

Принц Гаррі та Меган, герцогиня Сассекська отримали запрошення на коронацію короля Чарльза III. Їм надіслали його електронною поштою.

У відповідь герцог і герцогиня Сассекські висунули низку вимог, за дотримання яких вони разом з дітьми відвідають коронацію Чарльза III, яка відбудеться 6 травня у Вестмінстерському абатстві.

Нещодавно герцог і герцогиня Сассекські оприлюднили заяву, в якій повідомили, що їхні діти Арчі та Лілібет отримали титул принца і принцеси. І це погоджено з королем Чарльзом ІІІ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *