Міжнародний фестиваль Kyiv poetry week

Із 25 по 31 березня у проекті-просторі “Плівка” триватиме фестиваль Kyiv poetry week. У ньому візьмуть участь понад тридцять митців із п’яти країн, що творять у точках перетину жанрів та дисциплін. Фестиваль пройде в Києві вперше. Прес-конференція відбудеться 25 березня о 17:00 у “Плівці”.

На фестивалі представлять актуальні можливості існування поетичного тексту на сцені, в медіапросторі, культурі. У програмі — як класичні способи читання віршів, так і синтетичні проекти у співавторстві з композиторами й художниками, відеоарт, перфоманси.

На фестивалі презентують білінгвальний видавничий проект “Лоція”, що демонструє новий підхід до сучасної української поезії. Загалом, заплановано більше двадцяти подій.

У музично-поетичному блоці:

дует “Блук” та п’ять поетів у перфомансі до відкриття фестивалю;
композитор та виконавець Олександр Маноцков із вокальним циклом за текстами Д. Хармса, О. Введенського, Х. Хіменеса, О. Маноцкова;
презентація поетичної збірки Дмитра Аверьянова у колаборації із відомим композитором, піаністом, вокалістом та перформером Олексієм Шмураком.

У блоці поетичних читань очікуйте на такі події:

перфоманс “Slow Show FM”” від латвійської текстової групи “Орбіта”;
презентація збірки “Так это был гудочек” Лінор Горалік;
мелодекламація білоруського поета Дмитра Строцева “Шаг”;
творчий вечір німецького поета Рона Вінклера та його перекладача українською Василя Лозинського;
виступ Василя Голобородька.

Візуальну частину фестивалю сформують проекти Лінор Горалік (“Тухачевские” та ін.), Андрія Черкасова (“Проявление”, “Блэкауты”, “Идеограммы”), групи “Орбіта” та “Ніч відеопоезії”.

Дмитро Кузьмін представить підручник “Поезія” та ювілейний номер журналу “Воздух”, Остап Сливинський попередньо презентує книжку польського поета, есеїста, радіожурналіста, мандрівника Яцека Подсядла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *