Національне Свято Шоколаду відбудеться у Львові

Незабаром, 16-18 жовтня, у Львівському палаці мистецтв відбудеться найсолодше свято країни –Національне Свято Шоколаду. Протягом трьох днів Свята найкращі виробники шоколаду України представлять найсмачнішу свою продукцію. Крім того, кожен гість матиме змогу спробувати оригінальні шоколадні напої, придбати “шоколадні” сувеніри та взяти участь у різноманітних майстер-класах від кращих шоколатьє.

“Це всеукраїнська подія, яка вже дев’ять років поспіль збирає кращі солодкі бренди та виробників шоколаду ручної роботи України. Цього року хочемо вразити наших гостей створенням велетенської шоколадної скульптури”, – розповів Андрій Сидор, директор Національного Свята Шоколаду.

На відвідувачів очікує традиційний Шоколадний ярмарок, майстер-класи від професійних шоколатьє та створення шоколадних скульптур для Шоколадного міста. Окрім цього, кожен охочий зможе на Святі власноруч виготовити свою шоколадну свічкуразом із майстрами Львівської свічкової мануфактури. Для маленьких відвідувачів шоколадного фестивалю працюватиме “Дитяча шоколадна країна”. Також буде встановлено “шоколадні” мистецькі інсталяції: 5-метровий шоколадний млин, гігантська 9-метрова шоколадна коробка цукерок. Розважатиме на Святі маленьких гостей 3-метровий шоколадний ведмідь.

Традиційно в рамках свята відбудеться Чемпіонат кондитерів-аматорів “Домашній кондитер”. До участі запрошуються усі охочі, які створять свої солодкі страви.Деталі за телефоном: (032) 235 77 88.

Цього року Свято особливе тим, що компанія BISCOTTI започатковує щорічний Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва “BISCOTTI chef кондитер” з метою розвитку культури кондитерського мистецтва та популяризації професії кондитера в Україні. Стратегічним партнером чемпіонату виступає DGF International Culinary Concept, а спеціальним – DGF International Culinary School. Чемпіонат відбудеться 17-18 жовтня 2015 року у Львівському палаці мистецтв у рамках Національного Свята Шоколаду.Переможець буде нагороджений титулом “Шеф-кондитер BISCOTTI 2015 року”.

Офіційні правила участі в Національному чемпіонаті з кондитерського мистецтва опубліковані на сайті в розділі “Chef кондитер”.

ПРОГРАМА СВЯТА:

16 – 18 жовтня, щодня Львівський Палац Мистецтв (вул. Коперника, 17)

14:00 – 21:00

Величезний ярмарок шоколадних виробів, де найкращі виробники та представники шоколадної індустрії, кондитерські та майстерні шоколаду ручної роботи презентують свої вироби, зроблені спеціально до Свята.

Спеціально до Свята шоколадні інсталяції – гігантська коробка цукерок, шоколадний млин та великий шоколадний ведмедик! Зробіть солодке фото на згадку!!!!

Львівська свічкова мануфактура виготовить свічки, які за формою, кольором та ароматом нагадуватимуть справжній чорний шоколад. А для найбільш допитливих ще й проводитимуть майстер-класи, на яких покажуть і розкажуть як робити свічки. Свічка – більше, ніж світло!

Галерея скульпторів, де створюватимуть неймовірні скульптури з шоколадних брил, частина експонатів вже традиційно доповнить Шоколадне місто Львів!

Дитяча Шоколадна Країна, де на маленьких відвідувачів чекають захоплюючі розваги та смачні майстер-класи!

Шоколадний стіл, де столове приладдя, свічник, страви – все буде створено зі справжнього шоколаду!

Інтерактивні інсталяції від краківського театру “Wagabunda”.

Не пропустіть щоденні конкурси та подарунки!

Особливі заходи Національного Свята Шоколаду

16 жовтня 2015 року

16:00 – 20:00

Чемпіонат кондитерів-аматорів “Домашній кондитер

Креативні кондитери, які володіють особливими рецептами приготування шоколадних виробів, презентуватимуть свої творіння, історії та змагатимуться за звання найкращого кондитера-аматора!

17 – 18 жовтня 2015 року

Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва “BISCOTTI CHEF кондитер”

Ми шукаємо професіоналів зі всієї України, які люблять та горять своєю справою, людей, котрі обожнюють кондитерське мистецтво як і ми, та кожного дня реалізовують та удосконалюють свої знання та вміння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *