Акваріум в Дубаї

У найбільшому торгово-розважальному центрі Близького Сходу знаходиться один з найбільших океанаріумів світу. Вхід в океанаріум являє собою високий тунель, проходячи по якому відвідувачі бачать представників океанської фауни в безпосередній близькості від себе, буквально на відстані витягнутої руки. Величезні скати, великі акули – все це видовище заворожує і створює відчуття нереальності. Правда, коли ми помітили всередині людину з аквалангом, це відчуття зникло. Головним чином тому, що на аквалангіста, що виконує якусь роботу на дні акваріума було направлено більше камер і фотоапаратів, ніж на риб.

Всередині ми довго блукали від акваріума до акваріума, насолоджуючись нескінченним різноманітністю видів риб і морських мешканців. Я надовго прилипла до невеликого віконця, за яким жили прикольні морські черв’яки. Вони вертикальними паличками стирчали з піску, а при змаху руки ховалися в нірки. Подрузі дуже сподобалися тигрові креветки, які в реальності виявилися більшими, ніж ми могли уявити.

Один з акваріумів стоїть на невисокому постаменті з проходом в ньому. Можна обережно залізти в цю діру і висунути голову в своєрідне поглиблення шоломовидної форми. Цей “шолом” розташований всередині акваріума, і виходять дуже ефектні фотографії: начебто людина, точніше – його голова – знаходиться у воді серед риб.

Потім ми побачили пінгвінів і пропали. Ми фотографували їх на березі, де стіни і стеля були оформлені у вигляді крижаної печери зі сталактитами і сталагмітами, також добре видно було цих птахів і під водою, де вони плавали з величезною швидкістю. Поки ми там знаходилися, настав час годування. Годівлею займалися два служителі. Один видавав пінгвінам по одній рибці, другий з блокнотом вів облік. Навколо вольєра зібралася велика юрба людей з дітьми, які верещали і сміялися, коли черговий пінгвін, отримавши корм, поступався місцем наступному.

В акваріумі ми провели багато часу, піднімалися на самий верх, де можна було спостерігати за життям підводних мешканців, стоячи на товстій прозорій підлозі. Походили по мотузковим сходам, які були підвішені в стилізованих джунглях, купили сувеніри в невеликому магазинчику і вирішили, що якщо вдасться ще раз приїхати в Емірати, то знову прийдемо в океанаріум.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *