Карпати: зроблено орієнтування. ВІДЕО

Взимку вони рятують заблукалих лижників, влітку – грибників та туристів. У гірських рятувальників роботи вистачає в усі пори року. Значно спростили роботу у пошуках мандрівників інформаційні таблички, у виготовленні яких допомогли чеські колеги. Такі вказівники з відповідними координатами та телефонами екстрених служб працівники ДСНС встановили у горах, у найбільш відвідуваних туристами місцях.

VO 010 – так називається десята точка Воловецького району. Інформаційні таблички, у виготовленні яких допомогли чеські колеги, гірський рятувальник Вадим Яремчак встановлював особисто, разом із колегами. Розповідає, всього їх в горах Закарпаття встановили півтори сотні, у найбільш відвідуваних туристами місцях.

Такі таблички вже допомагали знайти заблукалих туристів. Та інколи допомога може знадобитись і місцевим жителям, адже від травм у горах ніхто не застрахований.

Мандрівники вже помітили появу у горах таких інформаційних табличок. Кажуть, вони, без сумніву, допоможуть врятувати багатьох заблукалих.

Тим часом, рятувальники не припиняють нагадувати туристам: перед мандрівкою в гори обов’язково повідомляти про свій маршрут та не ходити поодинці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *