Деталі фестивалю на горі Томнатик

26-го серпня на горі Томнатик проведуть фестиваль”Любіть Буковину, бо вона того варта!”.

Як розповів начальник відділу туризму ОДА Володимир Фурдига, на фестивалі гості зможуть зійти на найвищу гору Буковини, побачити найбільшу писанку Європи та потанцювати просто неба.

Фестиваль розпочнеться офіційною частиною. Під патронатом голови Чернівецької ОДА учасники зійдуть на найвищу гору Буковини — Яровицю. Тут планують підняти прапор України.

Пізніше гостей поведуть на гору Томнатик, де колись розташовувалася військова частина “Памір”. У пам’ять про це на горі залишилися п’ять великих куполів. Один із них до 26-го серпня перетворять у найбільшу писанку в Європі.

“На горі працюватиме кухня. Буде сцена. Після офіційної частини та відкриття писанки розпочнеться концерт. Окрім “Гуцул Каліпсо” будуть гурти зі Львова та Києва.

На заході будуть і 6 українських художників, завдяки яким купол і перетворився на писанку”, — розповідає Володимир Фурдига.

Володимир Фурдига також розповів, що зараз на Буковині знімають фільм про Путильщину. Гості фестивалю, можливо, зможуть побачити перші кадри майбутньої кінострічки. “Прем’єра запланована на вересень. Але, якщо усе вдасться, перші матеріали продемонструємо вже на фестивалі”, — каже пан Володимир. Екраном, імовірно, слугуватиме стіна одного із куполів.

Протягом дня від Шепітської сільради курсуватимуть великі автомобілі, які підніматимуть гостей на гору. Окрім того, за словами Володимир Фурдиги, дорога дозволяє позашляховикам безпроблемно дістатися верхівки Томнатика.

Зараз організатори працюють над тим, щоб організувати трансфер напряму із Чернівців. Час Фестиваль планують розпочати об 11:00 та завершити близько 18:00. Володимир Фурдига запевняє, залишитися на території лісництва — не проблема. Гостям пропонуватимуть будиночки та номери, у яких можна заночувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *