Планів щодо України поки що не змінює Wizz Air

Планів щодо України поки що не змінює Wizz Air

Група Wizz Air на сьогодні не має наміру змінювати планів щодо своєї роботи в Україні.

“Wizz Air продовжує виконувати рейси/з України на підставі поточного попиту. Як і на усіх ринках, де присутня група, ми постійно стежимо за попитом щодо пасажирів і напрямків, але наразі в нас немає ніяких щодо зміни своєї роботи в Україні”, – повідомили в групі.

Відповідаючи на запитання, що призвело до закриття української “дочки” групи, там зазначили, що Wizz Air Group припинила діяльність свого дочірнього підприємства-“Візз Ейр Україна” з ділових міркувань, пов’язаних з поточною ситуацією на Сході України.

Проте в групі додали, що вона, як і раніше, підтримуватиме стратегію відновлення роботи в майбутньому з базою в Києві.

Говорячи про нову базу групи в Кошице, у Wizz Air зазначили, що її буде відкрито в наступному місяці.

Як повідомлялося, угорська Wizz Air Holdings Plc продовжить реструктуризацію діяльності в Україні і з 20 квітня 2015 року Wizz Air Hungary виконуватиме вісім рейсів до України та з України, а її дочірня авіакомпанія “Візз Ейр Україна”, яка виконувала 16 рейсів на двох літаках, – припинить свою діяльність з 20 квітня.

Як повідомляла прес-служба авіакомпанії, 4 червня 2015 року відбудеться відкриття бази угорської Wizz у Києві, на якій базуватиметься один літак Airbus A320.

Другий літак Airbus A320, який зараз базується в Києві, буде переміщений на нову базу Wizz Air в Кошице і виконуватиме рейси з Кошице в Мілан Бергамо і Шеффілд-Донкастер з початку червня 2015 року.

Також ішлося про те, що буде продовжено виконання таких рейсів: Київ-Будапешт, Київ-Лондон (Лутон) без змін. На рейси Київ – Кельн, Київ – Дортмунд, Київ – Гамбург, Київ – Катовіце, Київ – Ларнака, Київ – Мюнхен необхідно перебронювати квитки через Wizz Air Hungary.

Припинено з 20 квітня маршрути: Київ-Барселона, Київ-Валенсія, Київ-Кутаїсі, Київ-Москва, Київ-Мілан, Київ-Неаполь, Київ-Венеція, Львів-Мілан, Львів-Неаполь, Львів-Венеція.

Пізніше перший заступник міністра інфраструктури України Володимир Шульмейстер повідомив, що угорська Wizz Air фізично збереже свою дочірню компанію в Україні.

Крім того, за словами першого заступника міністра інфраструктури, Державіаслужба України вже переоформила дозволи на польоти в Польщу, Німеччину, Кіпр, ведуться переговори про польоти угорської компанії між Україною Італією, Іспанією, для чого потрібні дозволи цих країн, а також планується виконання рейсів із Софії в Київ.

Також повідомлялося, що Wizz Air із 16 вересня відкриє нові рейси з Вільнюса, серед яких – перельоти в Київ, Глазго і Мюнхен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *