Рейтинг найкрасивіших садів світу. Перемога у Канади

Рейтинг найкрасивіших садів світу. Перемога у Канади

У різних країнах світу існує безліч приголомшливо красивих садів і парків, де можна відпочити і насолодитися пишністю природи. Нижче перераховані кілька таких райських куточків. Зауважимо, що сьогодні ми детально зупинимося на п’яти таких чудових місцях на нашій планеті. У той же час, слідкуйте за новинами на NaVlasniOchi.com і ви незабаром дізнаєтесь і про іншу п’ятірку прекрасних садів нашої планети.

1. Сади Бутчарт (Butchart Gardens), Канада.

Сади Бутчарт – це група квіткових садів, розташованих в Канаді (на острові Ванкувер поруч із Вікторією). Щорічно це місце відвідують більше 1 мільйона туристів.

Історія цього саду – це багаторічна історія цілої династії Бутчарт, які в 1907 році вирішили на своїй землі розбити сад, залишивши промислове ремесло. Дійсно, розводити квіти куди приємніше, ніж мішати розчин. З часом сімейна справа перетворилося на грандіозний відомий у всьому світі національний проект. Адже Butchart Gardens – це рай круглий рік, навіть взимку і восени.

2. “Загублені сади Хелігана” (The Lost Gardens of Heligan), Великобританія.

Розташовані в Корнуоллі біля міста Мевагіссі, “Загублені сади Хелігана” складаються з декількох садів, кожен з яких реалізований в певному стилі і вважаються одним з найбільш знаменитих і таємничих ботанічних садів у Великобританії.

Тут росте чимало екзотичних рослин і дивних композицій, але самою знаменитою його пам’яткою вважаються незвичайні фігури, зроблені з каменю і рослин: “Голова гіганта” і “Спляча дівчина”.

3. Сад Юйюань (Yu Yuan Garden), Китай.

Сад Юйюань (Сад радості) розташований серед кривих вуличок старого Шанхаю в лівобережній зоні річки Хуанпу.

Незважаючи на те, що площа саду складає всього близько 4 га, тут можна провести не одну годину, насолоджуючись дивовижною природою. Yu Yuan Garden розділений на 6 ізольованих одна від одної частин, з’єднаних вигадливими переходами. Розділові галереї та стіни – це не тільки частина художнього задуму, а й метод надати “правильний” напрямок космічній енергії “ци”.

4. Парк Рікугіен (Rikugien Garden), Японія.

Сад Рікугіен, створений в Токіо, вважається одним з найкрасивіших пейзажних садів у японському стилі. Назва саду, заснованого в 1700 році, буквально означає “сад шести віршів”. Rikugien Garden відтворює 88 японських пейзажів в мініатюрі з відомих віршів.

Рікугіен – це досить велика територія з водоймою в центрі, невеликими островами, штучними пагорбами, простором з деревами і чайними будиночками для проведення чайної церемонії.

5. Ботанічний сад Хантінгтон (Huntington Botanical Gardens), США.

Ботанічний сад Хантінгтон організований ботаніком Джордж Марш і садівником Вільям Ертріч в американському місті Сан Марино в 1903 році.

В даний час він налічує близько 15 тисяч видів рослин з усіх куточків Землі. Сади розділені на 15 спеціалізованих окремих зон, розташованих на 53 га землі: Японський сад, Китайський сад, Ботанічний павільйон, сад трав, розарій, Шекспірівський сад, сад камелій і так далі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *