Цього року варто побачити ці міста

Цього року варто побачити ці міста

Британське видання The Independent опублікувало список міст світу, які варто відвідати 2022-го року. У рейтингу лише 9 населених пунктів, серед яких і українська Одеса.

Журналісти називають Одесу “можливо, найкрасивішим містом у всьому колишньому Радянському Союзі”.

Британські експерти хвалять архітектуру “Перлини біля моря”, гарне розташування, пляжі, а також ціни на проживання в готелях і пересування містом.

“В Одесі на вас чекають чудова архітектура 19-го століття та багата спадщина, а також хороше розташування на березі та чудовий пляж у південному передмісті Аркадії, – зазначив автор статті Саймон Колдер. – Зупиніться у добре облаштованому готелі початку 20-го століття, де ціни дуже лояльні – 60 фунтів стерлінгів (трохи більше ніж 2 тисячі гривень) за двомісний номер, включаючи сніданок”.

Він також додав, що для того, аби потрапити до міста з аеропорту, варто сісти в тролейбус №14, проїзд у якому близько шести пенсів (2 грн). Британський журналіст наголосив, що це найдешевше сполучення з аеропортом у Європі.

Раніше отримати візу було проблематично, але зараз вам потрібний лише паспорт, підсумував Саймон Колдер.

До списку міст, обов’язкових для відвідування 2022-го року, також потрапили: Відень (Австрія), Ханья (Кріт, Греція), Неаполь (Італія), Париж (Франція), Сеул (Південна Корея), Каунас (Литва), Осло (Норвегія), Спліт (Хорватія).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *