Видатні гравці логістичного ринку України

Український логістичний ринок ще не сформувався до кінця, однак конкуренція серед експедиторських компаній вже досить жорстка. Давайте розберемося, хто в Україні надає найліпші послуги з перевезень вантажів і на що саме можна сподіватися, коли ви стаєте клієнтом однієї з українських логістичних компаній. Експедирування вантажів – це досить складний бізнес, адже треба бути на вістрі оптимізації витрат щоб надавати своїм клієнтам найбільш конкурентну ціну. Частіш за все компанії користуються повним спектром послуг, починаючи з оформлення дозвільної документації, робіт з таможеної очистки та сертифікаціі, і закінчуючи мультимодальними перевезеннями від виробників продукції до вантажоотримувачів. 

Які послуги зазвичай надають логістичні компанії своїм клієнтам

Список цих послуг досить різноманітний і може включати велику кількість супутніх додаткових послуг пов’язаних з тренуванням персоналу, логістичною безпекою бізнесу, консалтингу в сфері ЗЕД, тощо. Однак, незважаючи на таке різноманіття, увесь список можна стандартизувати до наступного:

– логістичний сервіс;
– експедирування вантажів;
– митне оформлення;
– LCL-сервіс;
– перевезення небезпечних вантажів;
– перевезення негабаритних вантажів;
– перевезення автомобільним транспортом;

Міжнародні перевезення вантажів – основний напрям, яким займається кожна експедиторська компанія. Вантажні перевезення – це сервіс з підвищеним ступенем відповідальності, тут важлива не тільки дбайлива, але й оперативна доставка. Кожен експедитор, щоб займати високі позиції в рейтингу, повинен мати багаторічний досвід у наступних видах транспортування:

– авіадоставка;
– морські контейнерні вантажоперевезення;
– автомобільне перевезення;
– мультимодальне перевезення.

Більшість українських компаній-експедиторів співпрацює з різними міжнародними перевізниками серед яких: 

APL, 
OOCL, 
Maersk, 
Hapag-Lloyd, 
Evergreen. 

Отже, хто є хто на логістичному ринку. Якщо вам треба перевезти щось з однієї з країн Південно-Східної Азії, б’ємося об заклад, що ви станете клієнтом однієї з цих логістичних компаній:

Good Logistics
Діана Люкс Логістик
Імпексгруп
Савіно Дель Бене
Алавес Дніпро

Це п’ятірка одних з найсильніших логістичних компаній України. Кожна має свох переваги та окрему спеціалізацію. Наприклад, на морських перевезеннях з Китаю (детальніше) кращі позиції у Good Logistics. В той час, як інші експедитори подекуди можуть надати кращі ставки на автомобільні перевезення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *