3-метрову арт-писанку презентують у Львові

3-метрову арт-писанку презентують у Львові

Уже традиційно у рамках відзначення Великодня у Львові відбувається Фестиваль Писанок. З 3 до 19 квітня на пл. Музейній (біля Домініканського собору) просто неба буде працювати Галерея писанок, де буде презентовано понад півсотні півметрових авторських писанок. Родзинкою Галереї стане трьохметрова писанка із використанням елементів художнього ткацтва та дерев’яних символів із етнічними мотивами.

До створення рекордної фестивальної писанки долучиться Львівська дитяча школа народних мистецтв під куруванням митця Лілеї Квасниці та відомий художник Уляна Нищук-Борисяк.

“Минулого року нашими учнями до Фестивалю Писанок  уперше було створено ткану писанку, – розповідає Лілея Квасниця. – Це дуже цікавий проект. На цей раз ми створимо мистецьку писанку, яка складатиметься із тканих та дерев’яних елементів з використанням писанкової символіки. Це буде арт-об’єкт як символ вічних християнських цінностей, любові, краси, радості, сонця та миру, якого ми зараз дуже потребуємо”.

Спеціально до арт-писанки Уляна Нищук- Борисяк виготовить унікальні дерев’яні символи з етнічними мотивами.

“Я дуже рада що беру участь у створенні найбільшого Великоднього символу у Львові. Ми станемо першими, хто спробує створити писанку із дерев’яними символами та тканими елементами”, – додає художник.

Щороку організатори Фестивалю Писанок долучають нових митців, як аматорів, так і майстрів своєї справи.

Тож цьогоріч у Галереї писанок можна буде побачити великодні символи від Львівської бізнес школи УКУ, Навчально-реабілітаційного центру “Джерело”, Студії образотворчого мистецтва “СОМ”, УДЮМКів міста Львова, Львівської допомоги переселенцям з Криму  “Крим-SOS”, а також митців Євгенії Рябчук, Оксани Андрущенко та інших.

У  Галереї писанок поряд  із експозицією діятиме і Великодня арт-майстерня. Усі охочі, дорослі і діти, зможуть взяти  участь у майстер-класах із створення свічок-писанок.

У рамках Фестивалю Писанок діє благодійний проект “Добра Справа”. Цьогоріч організатори збиратимуть кошти на обладнання палати кардіологічного профілю в І дитячому відділенні ЛОДКЛ ОХМАТДИТ.

Організатор: компанія “ДікАрт”.

Сайт фестивалю: www.easter.lviv.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *