Авіакомпанія YanAir відкриває рейси між Києвом і Батумі

Українська авіакомпанія YanAir з 6 червня розпочинає продаж квитків на прямі рейси за маршрутом, що зв’язує Київ і Батумі. Про це повідомила прес-служба аеропорту “Київ” (Жуляни).

Згідно з повідомленням, рейси виконуватимуться двічі на тиждень (у вівторок і суботу) на літаку Boeing 737 з двома класами обслуговування – бізнес і економічний. З 2 липня буде додана третя частота (четверг).

Мінімальна вартість квитка з урахуванням усіх зборів в одну сторону становить 125 доларів, вартість квитка в обидва кінці становить 212 доларів.

У прес-службі зазначили, що найближчим часом буде також відкрито продаж квитків на напрямок Київ – Тбілісі – Київ.

Раніше, в листопаді 2014 року, авіакомпанія YanAir припинила виконання регулярних авіарейсів на період зимової навігації до кінця березня 2015 року. З 5 травня поточного року YanAir відкриває прямі рейси між Одесою та Батумі.

YanAir – українська авіакомпанія, яка отримала сертифікат на здійснення діяльності 26 липня 2013. Флот авіакомпанії складається з двох літаків Saab 340 шведського виробництва, трьох літаків Airbus A320 і одного Boeing 737. Базується в міжнародному аеропорту “Київ” (Жуляни).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *