До Різдва Закарпатська філармонія готує сюрприз

У Закарпатській обласній філармонії подбали про те, щоб казковий настрій ні на мить не полишав нас у цю святкову пору. “Щасливого Різдва” – так називається найближчий концерт, який відбудеться 20 грудня у рамках вже добре знаного усім проекту “Музика вихідного дня”.

На порозі Католицького Різдва з головної сцени краю звучатимуть колядки й органні твори, відомі духовні і різдвяні мініатюри. У програмі візьмуть участь Камерний оркестр (керівник – заслужений артист України Владислав Юрош) та камерно-інструментальний ансамбль “Угрські мелодії” (керівник – Антон Штефко).

Сольними виступами прикрасять цей вечір Олеся Гайдук (орган), Яна Садварій (мецо сопрано) та Олександр Садварій (тенор), Мирослава Швах-Пекар (сопрано), Михайло Подкопаєв (бас), Оніко Нодь (сопрано), Анжеліка Гербер (мецо сопрано), Олександра Козма (сопрано).

Не обійдеться і без угорських народних танців – їх виконає танцювальна пара у складі Емеше Вароді та Томаша Раті. Ведучі – Катерина Керечанин та Юрій Кузьма. Початок концерту о 16.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *