Фестиваль “Японська осінь” відбудеться у Львові

В суботу, 10 вересня, у Львові стартує фестиваль “Японська осінь”. В його межах львів’яни зможуть познайомитися з японськими казками та східними бойовими мистецтвами, спробувати свої сили в японських іграх, скласти орігамі та послухати традиційну японську музику. Організовують фестиваль Асоціація шкіл Айкідо Айкікай спільно з японським клубом “Nihonbu» та клубом шогі “Lviv Shogi Club”. Про це повідомив один з організаторів фестивалю Дмитро Костроміцин.

“Ми хочемо, щоб львів’яни мали змогу більш детально познайомитися з культурою Японії. Усі заходи триватимуть впродовж трьох тижнів. Ми хочемо продемонструвати і японську музику, і бойові мистецтва. Подекуди гості фестивалю зможуть не просто спостерігати, а й долучитися до заходів. Зокрема буде можливість повчитися мистецтву орігамі та спробувати свої сили в японських іграх”, – зазначив Дмитро Костроміцин.

Стартує фестиваль 10 вересня о 13:00 у Парку культури і відпочинку ім. Б. Хмельницького з демонстрації бойових мистецтв. Показові виступи будуть проводити учні та викладачі різних шкіл та гуртків східних бойових мистецтв Львова.

В межах Форуму видавців 14 вересня у книгарні “Є” на пр. Свободи, 7 відбудеться презентація книги “Японські казки” Кендзі Меядзави. Початок о 18:00.

“Важливо те, що це перше україномовне видання цієї збірки казок. Вони були актуальними як і на початку 20 століття, коли жив та творив Кендзі Меядзава, та залишаються актуальними досі. А ще ці казки будуть дуже цікавими та повчальними не лише для дітей, а й для дорослих читачів”, – розповів Дмитро Костроміцин.

18 вересня о 14:00 у Ботанічному саду Львівського національного університету ім. Івана Франка відбудеться виставка бонсай та виставка традиційних японських іграшок. Глядачі зможуть спробувати свої сили в грі шьогі.

25 вересня о 16:30 у Першій львівській медіатеці гості фестивалю зможуть повчитися мистецтву орігамі. Майстер-клас проведуть і для дітей, і для дорослих.

1 жовтня о 16:00 у приміщенні органного залу Домініканського собору можна буде послухати традиційну японську флейту шукухачі. Вхід на концерт коштує 50 грн. Всі інші заходи безкоштовні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *