Фестиваль українського театру у Кракові

У Польщі продовжується ІІІ Міжнародний фестиваль українського театру “Схід-Захід”. У його рамках 27 професійних, аматорських, студентських та дитячих театральних колективів з України та української діаспори з Польщі, Німеччини, Австрії та Грузії представляють класичні та сучасні вистави, передає Простір. Поціновувачі українського театрального мистецтва можуть прийти на вистави не лише у столиці Малопольщі, але й в Новому Сончі та Горлицях.

Якщо два роки тому на І фестивалі було 30 учасників, то на цьогорічному — вже 300. Цьогорічний девіз свята українського театру — “Відкриті на світ”. На театральних сценах для глядачів виступають акторські групи з Києва, Ізмаїла, Дніпропетровська, Херсона, Полтави, Харкова, Чернівців, Сум, Рівного, Житомира, Луцька, Варшави, Бидґощі, Тбілісі, Берліна та Відня. Програма дуже насичена та складена так, аби задовольнити смак глядачів будь-якого віку.

Організатори “Сходу-Заходу” пропонують теж додаткову програму, що включає вуличні перформанси, театральні майстер-класи для дітей. Крім того, у рамках заходу — театральна дискусія та художня виставка. Вистави відбуватимуться по 23 квітня на сценах Молодіжного центру культури ім. Генрика Йордана, Староміського центру культури, Театру без рядів, Молодіжного будинку культури ім. А. Бурси, Нового театру, театру “Празька 52”, Сцені на Львівській, театру Краківської політехніки, на Сцені Національного історичного музею Фабрика Шиндлера, а також Галицького містечка в Новому Сончі та Центру культури в місті Горлиці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *