Форум винного туризму відбудеться у Грузії

В рамках асамблеї Грузія завоювала на другий термін членство комітету сателітних розрахунків статистики та туризму. Грузія також була обрана приймаючою країною наступної зустрічі вищеназваного комітету.

Це перший випадок, коли засідання цього комітету проводиться за межами штаб-квартири Всесвітньої організації туризму.

У той же час у форматі гастрономічної мережі Всесвітньої організації туризму (UNWTO Gastronomy Network) представники Коста-Ріки і Грузії висунули ініціативу у зв’язку з проведенням форуму першого винного туризму організації, і зустрічі високого рангу. Цей захід заплановано на 2016 рік, і місцем його проведення була обрана Грузія.

“У рамках генеральної асамблеї Всесвітньої організації туризму не раз відзначався внесок Грузії з точки зору розвитку туристичного потенціалу шовкового шляху”, – заявили в Національній адміністрації туризму.

За їхньою ж інформацією, в ході асамблеї грузинська делегація провела зустрічі з представниками різних країн і Всесвітньої організації туризму високого рангу, у тому числі керівник делегації провів зустріч ознайомчого характеру з президентом Колумбії паном Хуаном Мануелем Сантосом, міністром комерції, індустрії і туризму Колумбії, і мером міста Меделін. А також відбулися двосторонні зустрічі з делегаціями Португалії, Франції, Мексики, Ірану, Хорватії, Аргентини, Кореї, Японії, Китаю, Австрії, Румунії, Словаччини, Коста-Ріки, Саудівської Аравії, та інших країн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *