Великдень у Львові: Програма заходів

Великдень у Львові: Програма заходів

До Великодніх свят для мешканців Львова та гостей міста уже традиційно підготували цікаві тематичні заходи в багатьох локаціях міста.

Це і традиційні Великодній ярмарок та Фестиваль писанок, і фестиваль “Великдень в Гаю” та “Святкуймо Воскресіння разом” у Шевченківському гаю, інформує прес-служба Львівської міськради.

Ці та інші цікаві заходи відбуватимуть впродовж квітня-травня 2015 року.

Детальна програма заходів:

4 квітня – 10 травня VI Великодній Ярмарок на просп. Свободи (будні з 11:00 до 22:00, святкові та вихідні з 10:00 до 23:00).

3 – 19 квітня Галерея Мистецьких писанок на пл. Музейній, 1 (біля Домініканського собору) (щодня з 11:00 до 20:00; презентовано понад півсотні півметрових авторських писанок).

7 – 24 квітня виставка “Олімпійська писанка-2015” у Львівському державному університеті фізичної культури (вул. Костюшка, 11, читальна зала, 2-й поверх). 21 квітня відбудеться програма нагородження переможців, насичена різними цікавинками конкурсу.

Великодня Арт-майстерня (3–19 квітня)

9 квітня (16:00 та 18:00), 10 квітня (19:00), 11 квітня (12:00,15:00 та 17:00), 12 квітня (15:00 та 17:00) – майстер-класи зі створення великодніх свічок ручної роботи на пл. Музейній, 1 (біля Домініканського собору), приміщення Львівської свічкової мануфактури (кожен власноруч створить 3 свічки разом з майстрами)

“Великдень у гаю”

12 квітня (13:00–19:00):

Постійне дійство “Кривий танець” у Шевченківському гаю (головна алея музею). Усі охочі зможуть долучитися до гаївки-веснянки “Кривий танець”.

Програма “Весна, Великдень, Україна” у Шевченківському гаю (подвір’я хат с. Орявчик та с. Тухолька).

“Гаївки для найменших” у Шевченківському гаю (хата с. Либохора, 1812 р.).

Молодіжні гаївки та забави. Розважальна програма “Велика гаївка” у Шевченківському гаї (галявина “Біля церкви”). Братимуть участь громадські організації, фольклорно-етнографічні гурти, християнські організації, творчі колективи.

“Великодня Тустань” у Шевченківському гаю (галявина хати с. Пилипець, хати с. Крайниково). Показові середньовічні бої та майстер-класи від клубу “Чорна Галич” ДІКЗ “Тустань”, ЛОГО “Тустань”.

Великодня фотосесія в Шевченківському гаю (галявина біля хати с. Либохора, 1749 р.). Братимуть участь професійні фотографи на тематично задекорованих фотозонах.

Благодійний концерт-марафон “Світло Воскресіння” в Шевченківському гаю, співоче поле. За участю відомих естрадних виконавців та мистецьких гуртів.

13 квітня (13:00–19:00):

Постійне дійство “Кривий танець” у Шевченківському гаю (головна алея музею). Усі охочі зможуть долучитися до гаївки-веснянки “Кривий танець”.

“Великодні привітання” в Шевченківському гаю.

Обряд “Волочебний” в Шевченківському гаю. “Від хати до хати” – давній обряд Великоднього привітання.

Програма “Весна, Великдень, Україна” в Шевченківському гаю (подвір’я хат с. Орявчик та с. Тухолька).

“Гаївки для найменших” в Шевченківськомку гаю (хата с. Либохора, 1812 р.).

Програма “Веснянка-панянка” за участю дитячих творчих гуртів в Шевченківському гаю.

Розважальна програма “Велика гаївка” в Шевченківському гаю (галявина “Біля церкви”). За участю громадських організацій, фольклорно-етнографічних гуртів, християнських організацій, творчих колективів.

Благодійний концерт-марафон «Світло Воскресіння» в Шевченківському гаю, співоче поле. За участю відомих естрадних виконавців та мистецьких гуртів.

Благодійний фестиваль “Святкуймо Воскресіння разом”

Початок 18 квітня о 14:00 в Музеї народної архітектури та побуту “Шевченківський гай”, порпочнеться з молитви.

19 квітня 11:00 – початок ІІ дня Благодійного фестивалю, розпочнеться з Архиєрейської Літургії в церкві святого Миколая.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *